reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
witam, ja do ginka nie zdążyłam, ale wygrałam wycieczkę z moim M. do Łeby hahaha :-)

a nie gadajcie mi,że kobiety po chorobie szybciej zachodzą, przypominam ,że leczę nadżerkę :-)

dagne, jak będziesz robić bransoletki, to daj mi znać dla pok chce dodać coś ekstra od siebie ;-)
 
dziewczyny, piszecie i piszecie, juz nie nadążam nadrabiać

Dagne gratuluje jeszcze raz

Witam nowe dusze :) I pozdrawiam

Niestety zajrzę do Was chyba dopiero w poniedziałek, jutro jadę do Łodzi a w weekend szkoła, znowu będę do tyłu z forum, ehhhh. Odbiote jutro druga betę, oby ładnie przyrosła

Buziam
 
no ja nie wiem, nikt mnie nie widzi na tym forum buuu
dagne gratulacje najszczesze Ci przekazałam
a jak to jest z tymi testami owulacyjnymi, jkieś polecacie? te acon są dobre?
 
reklama
ja wiem.... uda sie nastepnym razem.... co miseiac to słyszę ..... ale za Ciebie Dagne trzymam kciuki żeby wszytsko było ok ;) za wszystkie zafasolkowane bo tylko Wy dajecie nam jakas nadzieje ;)
 
Do góry