reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Asiol, trzymaj się kochana:)
Silmiriel, Rasta dziękuję:) mam nadzieję, że jak jutro powtórzę, to będzie tak samo pozytywny:) i mam także nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
Dziewczyny, jak się mąż ucieszył! dostał pudełeczko, a w nim paputki i smoczek:) oczy szerokie jak 5zł i nieznikający uśmiech:) i już mi ględzi o łóżeczkach, wyprawce i torbie do szpitala na poród :) haha:D co najmniej jakbym już w 7 mc była hehe:) ale to dobrze, że jest optymistycznie nastawiony :) a tu niecały 4tc i to do sprawdzenia:) na betę nie poleciałam, jak juz pisałam, powtórzę sikacza jutro, zrelaksuję się na weekendzie (siostra z UK wraca na święta) i w pon pobiegnę na bete:)
 
reklama
dagne widok faceta zadowolonego bezcenne tylko sie cieszyc oby tescik nie zawiodl a pokazal duzo bardziej widoczna kreche a ja czekam az moj ukochany sobie przyjedzie z pracy zjemy obiado-kolacje na szybkie zakupy skoczymy i myju myju kompu kompu i spac a jutro rano musze bieigac do pralni itp
 
Dagne a masz jakieś szczególne objawy? Latasz siusiu czy może piersi ci urosły? hmm? Jestem ciekawa czy jakoś się skapłaś że może to jednak fasolka ;)
 
Witaj, Kasia.natka :) fluidów nie posyłam, bo się boję, ze pechowe :(
Iwasek, możesz mi wpisać... hmm... sama nie wiem co, bo to było półtora cyklu, bo w lutowym to ostatni płodny dzień był... Więc wpisz, co uznasz za stosowne;)
Hera, ja sobie przywłaszczyłam jedną fasolkę
 
gochaa, tak specjalnie to nic nie podejrzewałam, bo objawy identico jak na @, nawet od wczoraj się jej spodziewałam na dniach bo mnie brzuch rozbolał a wcześniej swędział mnie lewy sutek, kuło podbrzusze no i teraz to myslę, że chyba ta częsta toaleta, chociaż ten objaw mógł być spowodowany wcześniejszym zapaleniem pęcherza, no ale niby wyleczyłam, więc... ale powiem Wam, że faktycznie od 3 dni 2 razy w nocy biegam siku, co wcześniej nie miało miejsca, tzn. całą noc przespałam i dopiero nad ranem biegłam do wc:)
 
ale czeste siku to zaden objaw ciazowy dziewczyny! kobietom w ciazy chce sie czesto siku wtedy kiedy juz spora fasola naciska na pecherz.....
dagne a kroty to Twoj cykl staran? brałas jakies wspomagacze bo juz nie pamietam
 
Rasta, nie brałam nić ze wspomagaczy :) po prostu po tym zapaleniu pęcherza nawet bałam się przytulanek, żeby mnie nie bolało :) i tak wiesz, troszkę na luzie:) a wcześniej tabsów anty nie brałam, także cykle regularne. Oczywiście kwas foliowy od 3 m-cy:) i mojemu Mężusiowi wit C :)
 
reklama
no dziewczyny, jak ja w pracy to piszecie jak oszalałe, a jak wracam to cisza :-(

dagne o jaaaaa, ale piękny teścior, wielkie gratulacje , ale sprawiłaś nam niespodziankę (ja się cały czas uśmiecham), no i mężulek zaskoczony
teraz będziesz miała duuuużo czasu na robienie nam bransoletek ;), jeszcze raz wielkie gratki

kasia witaj
a mnie dziś moja koleżanka namówiła na stosowanie testów owulacyjnych, hmm polecacie jakieś? koleżanka mi powiedziała, że jak wyszły jej po byku kreski owulacyjne to zaszła w ciążę, a później nigdy więcej nie miała tak wyraźnej krechy i nigdy więcej nie zaszła też w ciążę
eh, a ja myślałam, że jak mierzę temp. i obserwuję śluz to wystarczy

rasta kobiety w pierszym trymestrze ciąży też latają często siusiu bo rozrasta im się macica i śluzówka, a później dzidziuś naciska na pęcherz
 
Do góry