reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
biorę tabletki od 5 lat zmieniałam kilka razy ostatnio stanęło na mercilon przerwy robilam raz w roku 2 do 3 miesiące tak mi kazał ginekolog ale teraz go zmienilam...i zobaczymy u pani doktor bylam jeden raz narazie...ale nie jestem pewna do niej i chyba bede musiala dalej szukac...nie jest łatwo znalesc dobrego ginekologa...
 
Witajcie kochane ale mam dzis dzien do d...Gardło mnie boli jak oszalałe,szyba w samochodzie nam sie zablokowała i nie chce sie zamknac,w pracy prawie mnie przelała @ a mam białe ubranie bo pracuje w szpitalu ffff co za dzien dobrze ze juz sie konczy.Jeszcze nigdy mi sie nie zdazylo ze @ mnie pzeleje to jest 1 @ po odstawieniu anty i moze dla tego leci jak oszalała
 
pok no to w nas największa nadzieja bo my pierwsze na liscie:-)....ale powiem ci w sekrecie ze ja trochę dziewczynki zablokuje bo nie staram się na razie a za sobą mielismy tylko jeden cykl i zmieniam pracę wiec na razie się nie nastawiamy na nic...moze byc problem z dobra praca wiec nie chce juz z fasolką szukac i czuc presje...same rozumiecie...ale jak chcecie mozecie wpisac na liscie 1 cykl i jak wróce koło wakacji do staran to bede meldowac co i jak,chyba ze fasolka nas zaskoczy bo zabezpieczac się nie bedziemy...ale starac tez nie hehe....
a teraz trzymam kciuki mocno za was...bo wy bardzo chcecie....i tego wam życzę:)
 
Lilly gratulacje :-) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzidziusia.
Pok my chyba z tej listy walczymy najdłużej :-( Oby już niedługo :-)
Atan witaj, widzę, że poznanianka-tak jak ja:-DDopiero od dwóch lat mieszkam w Warszawie :-)

Idę spać, jak nie padnę w nocy z nerwów to odezwę się jutro przed badaniem :-) Buziaki
 
reklama
witam Asiol
czy chodzilas w poznaniu do ginekologa moze mi kogos polecisz?

Chodziłam, ale nie polecę Ci tej pani bo niestety mnie załatwiła CLO - podała mi go bez kontroli i monitoringu i przez to zrobiły mi się torbiele na jajniku, miałam spory kłopot :-( Była bardzo fajna i konkretna ale okazała się bardzo nieodpowiedzialna :-( A z jakiej części poznania w ogóle jesteś, bo zawsze mogę popytać i spróbować Ci pomóc :-)
 
Do góry