reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witamy Atan ;-)

jesteś w podobnej sytuacji jak ja ( z tym ,że ja mimo wątku, się nie staram :-D ) po odstawieniu tabletek są dwie szkoły, albo że wzrasta płodność, można bliźniaki skombinować, albo druga szkoła,że zaciążenie jest utrudnione. Teraz musisz poczekać od współżycia ok. 2 tygodni ( nie zaszkodzi jak więcej) i zrobić sikacza i oczywiście się pochwalić II krechami jak nie to przyjść my podniesiemy na duchu ;-)
 
reklama
A dodając do waszych wypowiedzi w sprawie imion to do dziewczynki mam dwa nie mogę się zdecydować ;) Amelia czy Anastazja a do chłopca Maksymilian ;)

 
Też chciałam dać dziewczynce Amelia, ale po przeczytaniu znaczenia imienia stwierdziłam,że nie ;-)

Sil.. a ja nie plamiłam po odstawieniu.. ale może co organizm to inaczej..
 
Atan mi się też wydaję że plamienie może być spowodowane tym, że organizm się przyzwyczaił do tabsów i teraz musi wrócić do normy ;) Też miałam różne dziwne plamienia i zmiany skórne. Ale mam nadzieje ze to fasolka, życzę tego z całego serca :)
 
Nie wiem jak to jest z tym plamieniem wiec zaczęłam się bać ze nic z tego ale Michał mówi ze jesteś na pewno wiec nie wiem ;)jak on to przeczuwa:D... może się uda na męża urodziny :D było by ciekawie ma 28.czerwca;) A szukając odpowiedzi w necie to nic sensownego nie idzie znaleźć..
 
Dzięki gochaa ;) a chciałabym wiedzieć do świąt wielkanocnych bo wtedy cała rodzinka razem i by się im powiedziało bo zarazie nic nikomu nie mówimy by była niespodzianka :)

 
O plamienie najlepiej zapytać lekarza, a wydaje mi się, że jeśli dobrze stosowałaś pigułki, to można wykluczyć ciążę... Prędzej ten cykl
 
tylko teraz zaczynam się zastanawiać czy normalnie przyjdzie miesiączka czy te plamienie to tak jakby ona ? czy spodziewać się normalnie tak jak powinna przyjść bo plamienia prawie nic nie bolą...Poczekamy zobaczymy tylko szkoda ze jak się na coś czeka to czas tak powoli leci...







 
Wiecie co tak sobie pomyślałam ze może zrobimy listę staraczek i naszych mamuś na której będą ilości cykli starankowych i zaciażeń bo jest nas tu troszkę . Co o tym myslicie?

hehe Ael TObie wysiłek nie jest wskazany a ja za takie gatki tez chętnie dam kuksańca więc Ty pokazuj kogo a ja będę kopac w tyłek ;-)

IWASEK pomysł z listą super :-) A może tą listę można by umieścić gdzieś na początku naszego wątku, będzie ją łatwiej znaleźć, dopisywać nowe staraczki i modyfikować ją - co Wy na to?

Iwasek, ja teraz 3 cykl starań, zobaczymy, czy ostatni :) jeszcze lilydelux chyba do zaciążonych :)
Lena - super, ja myslałam nad takim dla dziewczynki :) ale umowa, to umowa -dla niej wybiera w przyszłości mężuś, ja dla synusia:)

U mnie też taka umowa - la dziewczynki wybrał już L. (po babci), a dla chłopca ja ;-)

oj Iwasek... strasznie bym chciala ale coraz bardziej opuszcza mnie sila i nadzieja. No rzesz kurka ile mozna. Jak to jest, ze sa laski, ktore z wpadek maja po kilkoro dzieci albo postanawiaja sie starac i od razu sa w ciazy a innym potrzeba kilku lat!? Jeszcze kurka gdybym wiedziala dlaczego nie wychodzi...
Na razie nawet odpuszczam pojscie do gina. W lipcu slub i potem sie tym zajme na nowo. Zrobimy 2 IUI a potem laparo... jedyna rzecz jaka mi zostala do wykluczenia to endometrioza.
Pok nie smutaj się i nie dołuj, zobaczysz, że wszystkie niedługo zaciążymy :-) U mnie też po jutrzejszym HSG zostanie tylko wykluczenie lub potwierdzenie endo. Ale podobnie jak Ty teraz zajmuję się ślubem, a potem zajmę się tematem od nowa. Damy radę Pok, będzie dobrze :-)
 
reklama
Do góry