reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam Asiol
czy chodzilas w poznaniu do ginekologa moze mi kogos polecisz?


Hej witam cie serdecznie. ja jestem z poznania i moge ci polecic dobrego ginia mnie nigdy nie zawiodl prowadzil ciaze moich kolezanek i byly z niego mega zadowolone z reszta duzo kobiet do niego chodzi z chca zeby byl przy porodach jak by co to napisz i w pw ci napisze jego adres i nr tel zalezy tez czy chcesz prywatnie isc do niego czy na NFZ?? bo ma swoj gabinet i ja chodze prywatnie

Asiol - 3mam mocno &&&& dzis za ciebie dasz rade kochana a wyniki musza byc ok!!!

Lillydelux- ciesze sie ze po wizycie same dobre wiesci tylko pozazdroscic zycze wam obu zdrowak i spokoju

A ja mam chyba jakis dziwny odpal hehe w tym cyklu pomijam juz fakt ze mam ciagle chcice na przytulanko to wczoraj bylam tak mokrusia ze moj sie smial ze powodz w lozku mamy stwierdzil ze ciasniutka jestem. a jestem pare dni przed @ to powinna byc sachara a tu buummm szok (.)(.) nie bola tak jak zawsze a zostaly 2 dni do @, 3 mam &&&&& za czekajace na @ oby nie przyszla
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny,

Ja też niedawno wstałam odprawiłam M. do pracy, a sama jeszcze się lenię w łóżku :-) dziś wizyta u ginka, ale nie wiem czy pójdę, bo babcia moja wygrała jakiś 4osobowy obiad wraz z pokazem czegoś tam i ma to trwać ok. 2 godzin. Miałam mieć wolne dziś okazało się inaczej.. :-/
 
mineralna- moze powtorz testa?? bo jak dobrze pamietam byl negatywny?

Madzia no lepiej jakos sie urwij do tego gina zeby potem problemow nie bylo cio?? szybko jedz na tym obiedzie i biegiem po do ginia hehe:-D

Pao - ty mnie tu nie oszukuj ja czekam na twoje II krechy i swoje obiecane fluidki:-p moze kiepski test kupilas nie ten z II krechami??:-p
 
tak idz wymien i powiedz ze to skandal ze bez II krech ci sprzedali :-D mam nadzieje ze mimo tego testa @ nie przylezie u mnie na bank @ przylezie ja nawet nie teste juz mnnie nawet cyce przestaly bolec za to oddam zycie za jogurt albo mi czegos brakuje albo nie wiem ale sery jogurty ryby i banany mogla bym jesc caly czas:-D
 
Ja miałam zrobić w niedzielę teścior :-D ale zrobię w pon rano :-D dla własnej ciekawości, bo tak naprawdę jestem pewna ,że nic nie będzie :-)
 
Nie ma opcji nawet :-) może dziś nawet u ginka jak pójdę zobaczymy co tam słychać :-) nie chce w niedzielę robić,bo M. ma w niedzielę mecz, nie chce go stresować :-)
 
reklama
Do góry