reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
poprawione :)

Nasza lista optymistycznych staraczek :-)

BigChild zaciążona styczeń 2011 GRATULUJEMY!!!
Aelreda zaciążona Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Ewika zaciążona Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Silmiriel zaciążona Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
Madziaaaarka zaciążona Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
lilydelux zaciążona Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!




Pok 21c
Soglam 1c
Asiol
Rastafarianka
Iwasek 8 c
Claudusia
Fifka
Magenta
Dagne 3c
Hera
Gocha 5c
Kwiatuszek
Dotka
Paluszek
Donia
Paolajn 3c
Basati
Fiona
Mineralnakocica


Obyśmy szybko wskoczyły na górna listę. Tego życzę Wam ...i sobie samej;-)



Pok słoneczko ..będziemy się niedługo wymieniac ciązowymi dolegliwościami..zobaczysz:-)

Za mną chodzi imię Natan a raczej Nataniel
 
Ostatnia edycja:
oj Iwasek... strasznie bym chciala ale coraz bardziej opuszcza mnie sila i nadzieja. No rzesz kurka ile mozna. Jak to jest, ze sa laski, ktore z wpadek maja po kilkoro dzieci albo postanawiaja sie starac i od razu sa w ciazy a innym potrzeba kilku lat!? Jeszcze kurka gdybym wiedziala dlaczego nie wychodzi...
Na razie nawet odpuszczam pojscie do gina. W lipcu slub i potem sie tym zajme na nowo. Zrobimy 2 IUI a potem laparo... jedyna rzecz jaka mi zostala do wykluczenia to endometrioza.
 
pao dziekuje kochana ja wrazie co tez was zasypie fluidkami napewno za chwile bedziemy z brzuszkami biegac a ja mojemu witaminki kupie bo tak gdzies sobie wyczytalam ze cynk facet tez traci w ciezkiej pracy fizycznej wiec moj ma to na codzien i nafaszeruje go troszke
 
oj Iwasek... strasznie bym chciala ale coraz bardziej opuszcza mnie sila i nadzieja. No rzesz kurka ile mozna. Jak to jest, ze sa laski, ktore z wpadek maja po kilkoro dzieci albo postanawiaja sie starac i od razu sa w ciazy a innym potrzeba kilku lat!? Jeszcze kurka gdybym wiedziala dlaczego nie wychodzi...
Na razie nawet odpuszczam pojscie do gina. W lipcu slub i potem sie tym zajme na nowo. Zrobimy 2 IUI a potem laparo... jedyna rzecz jaka mi zostala do wykluczenia to endometrioza.

Wiesz że jak się człowiek czasem uprze to medycyna jest bezsilna...;-)
 
reklama
EWIKA tez marzec? którego miałaś ostatnią miesiączkę?
Ostatnia @ była w styczniu ale owu w lutym ;)

Za mną chodzi imię Natan a raczej Nataniel
Nataniel normalnie kocham te imię ale niestety tak moja ciocia dała na imię swojemu synkowi więc odpada ;/
My już wcześniej ustaliliśmy że będzie Kaja lub Kajetan ale to może być jeszcze różnie. Podobało mi sie jeszcze Nadia ale mój mąż kategorycznie zaprzeczył
 
Do góry