reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ostatnia @ była w styczniu ale owu w lutym ;)


Nataniel normalnie kocham te imię ale niestety tak moja ciocia dała na imię swojemu synkowi więc odpada ;/
My już wcześniej ustaliliśmy że będzie Kaja lub Kajetan ale to może być jeszcze różnie. Podobało mi sie jeszcze Nadia ale mój mąż kategorycznie zaprzeczył

ładne te imionka wybraliście :-)
 
reklama
Hehe a ja chciałam nazwać córkę Julia a syna Kubuś. Ale niedwano przeczytałam ze to NAJCZĘŚCIEJ wybierane imiona w 2010r... więc już mi się odechciało :-D Teraz córka będzie na pewno Wiktoria, bo to będzie zwycięstwo jak zaciążę...
 
Jeszcze na liste prosze wciagnac nasza Amalfi, a przy mnie narazie wpiszcie 0 cykli albo dajcie kreske bo my poki co z doskoku wiec nie licze tego jako normalne staranka na co dzien, tylko akurat jak nam sie uda spotkac a nie zawsze tez to w plodne wypada
 
Jeszcze na liste prosze wciagnac nasza Amalfi, a przy mnie narazie wpiszcie 0 cykli albo dajcie kreske bo my poki co z doskoku wiec nie licze tego jako normalne staranka na co dzien, tylko akurat jak nam sie uda spotkac a nie zawsze tez to w plodne wypada

no my w sumie też z doskoku, ale jednak staramy się kupować bilety na dni płodne ;) jak w Lejdis :-D
a mi prosze wpisać 13 cykl, bo od tego czasu się monitoruję, a staramy się już 2 lata z nadzieją, więc nie wiem co wpisać, może te 13?

pok a Ty do weseliska się szykujesz? na kiedy macie datę?
 
Witam :)
Jestem tu pierwszy raz może mi pomożecie ;)ostatnią tabletkę anty brałam 20. marca a 23 powinnam dostać okres ale o dziwo się spóźnił i dostałam w sobotę 26.03.2011 a do tego czasu z mężem myśleliśmy ze jestem w ciąży no ale gdy dostałam w sobotę mąż się zmartwił i powiedział ze on by chciał być tata, wiec więcej tabletek nie brałam po okresie zaczęliśmy działać , 7 .kwietnia byłam u ginekologa lekarka zbadała powiedziała ze wszystko ok wzięła wymaz wyniki dopiero w piątek 15.04 choc mnie podrażniła i plamiłam ale przeszło a w sobotę wedle kalkulatora owulacji miałam chyba owulacje wiec znowu działania :D ale potem zaczęłam plamic i tak plamię nadal czy to wcześniejsza miesiączka czy po owulacji nadal plamienia czy może zagnieżdżanie? jak myślicie bo bardzo chce fasolkę ale na test za wcześnie wiec muszę czekać... A ja strasznie niecierpliwa jestem ;) z góry dziękuję a pomoc ;)
 
reklama
Do góry