reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no właśnie ja tu nie mam żadnych proszkowych sosów..:confused2:
ale w miarę wyszło.ten tluszcz co został ze schabu to wlałam do rondla plus trochę wody i 2 lyżki mąki i nawet nawet.
amalfi zdecydowanie lepiej mi wychodzi pieczenie,niż gotowanie,choć mój m nie narzeka,mówi że dobrze mi idzie.
ale ja dopiero jak zostałam mamą to zaczęłam się uczyć gotować:zawstydzona/y:
nigdy mnie nie ciągło do garów,u nas w domu zawsze mój tata pyszne rzeczy robil do jedzenia- to jego pasja.
a ja gotuję bo muszę,samo się nie zrobi...:cool2:
teraz wpadł mi pomysł na interes
solarium jednak odpada bo tu jest często gorąco,to tak jakby w grecji czy włoszech otworzyć solarium...więc chyba lipton.
teraz się zastanawiam nad sauną:-) czy trzeba mieć jakieś uprawnienia w Pl by otworzyć saune?wiecie może?

devi super blog:) dobrze wiedzieć,że mamy na wątku miłośniczkę kulinarną
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez nie gotuje, nie mam dziecka wiec nie musze,moj to robi, bo jak chce jesc to musi ugotowac, samo sie nie zrobi hehe. W cieplych krajach tez sa solaria przeciez dla pracujacych np. A sauny nie lubie. My tez myslimy o interesie, ale tu w tym kraju sie wszystko sypie, recesja jak cholera, ludzie raczej zwijaja interesy.
katty ginka kazala wczoraj i w srode, podobno wolno co drugi dzien. A wlasnie moj znow mi cos gadal o wieczornych igraszkach zbok jeden, eh, trzeba bedzie walnac focha cos czuje, tylko powodu jeszcze nie mam
 
Ostatnia edycja:
hehe, to dam mojego na przeszkolenie, my ostatnio bzykamy sie od swieta, a teraz biore go na przetrzymanie, bo szanse na bambino juz zmarnowal
;-)
 
To nie przed chlopem uciekam, ale przed jego armia, jak mam zajsc, to zolnierze musza byc silni. U mnie to nie jest zwykle staranie o dziecko, u mnie toczy sie walka juz!!!! Wiec niech wojsko i dowodca(czyli ja i moje jajeczko) jest sprawne.
 
my sie z R. ciagle mijamy, a w weekend jak sie widzielismy, to FOCH i caly weekend do bani

aniu, zmien u mnie date z 14 na 19 listopada, nie chce sie rozczarowac...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To nie przed chlopem uciekam, ale przed jego armia, jak mam zajsc, to zolnierze musza byc silni. U mnie to nie jest zwykle staranie o dziecko, u mnie toczy sie walka juz!!!! Wiec niech wojsko i dowodca(czyli ja i moje jajeczko) jest sprawne.

To zaciskaj nogi, zaciskaj mocno :D A jutro ostro dzieła :)
 
Ja tez sie w sumie z moim mijam ale teraz akurat w trakcie plodnych mam odgorne zalecenia od ginki i sie tego bede trzymac, a on chce wykorzystac fakt ze mam wolne, bo jutro dopiero wieczorem bede w domu, wiec szczerze powiem ze moze mi sie nie chciec, moge byc zmeczona, wiec nie wiem sama co robic. Ale slyszalam ze najlepiej co 2dni, dziewczyny tu tez tak pisza na forum
 
reklama
Do góry