reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

devi powiem tak, tj FACET!!!!! On nie mysli ta glowa ktora trzeba!!!!! ON nie przetrawił jeszcze ze ja biore hormony, tyje po nich, zeby byla dzidzia!!!! I ja od niego nawet nie wymagam myslenia, bo to FACET jest, tez tak zrob a jakosc zycia od razu ci sie poprawi, pieke sernik z rosą, cokolwiek tj, bo pierwszy raz go pieke.
mayli
no musze sie smiac bo zapladnianie mi nie wychodzi cos hehe


No i doopa!!!! Ciasto mi sie za bardzo spieklo hehe, bo zapomnialam ze je pieke!!!!! Bo tu cholera z wami pisze, niech to szlag!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
amalfi spadaj,nie zwalaj na nas :)
jak sie nie umie piec to sie nie piecze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

znacie jakiś sos do schabu? bo podlewam go wodą i tej wody ciągle nie ma:no:

lilou mnie jak widzisz praca nie przeszkadza w siedzeniu na blogu:cool2:

śmiem twierdzić,żeś w nałogu,albo w pracy bąki zbijasz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny ale zapieprzacie z tym pisaniem, nie bylo mnie pare godzin a tu tyle napisane, jak zaczynalam na tym watku, to nikogo nie bylo albo czasem ktos nabazgral jednego posta i tyle, pozniej poczytam o tych butach solarkach itd, co tam naskrobalyscie. A ktos zaciazył jak mnie nie bylo, w ciagu tych paru godzin? Robilam sernik bylam troche zajeta. Ktoras pytala o kotlety mielone z wczoraj, byly pyszne.
A najlepsze jest to ze moj chlop chce sie dzisiaj znow bzykac, doradzcie mi jak go splawic!!!! Jak mu wytlumaczyc ze potrzebuje jego plemnikow co dwa dni, bo nie chce w sobie wątłych, wybrakowanych kijanek, ledwo zipiących. Jakies rady dziewczyny????!!!!!

ja siedzę w pracy, parskam śmiechem, wyobraźnia mi pracuje, widze od razy te wątłe kijanki i pały na baczność...dajcie żyć bo normalnie ktoś pomyśli że jakaś porypana jestem i od cyferek mi się w głowie pomieszało że do excella się szczerzę jak jakaś nawiedzona:-D:-D:-Dswoją drogą wasi Panowie to mają z wami wesoło!

lilou mnie jak widzisz praca nie przeszkadza w siedzeniu na blogu:cool2:
 
Lilou, a pieczesz ten schab pod przykryciem ??? bo jeżeli tak, to problemu z sosem nie powinnaś mieć :)

co do wypieków, polecam tą stronkę: Moje wypieki robiłam już wiele ciast tej babki i wszystkie wychodzą pyyyyyszne

mam jeszcze fajny przepis na sernik czekoladowy, jak któraś będzie chciała, to podeślę
 
julieet robię wlasnie bez przykrycia,bo nie mam czym przykryć,ani nie mam rękawa...
poszuka w necie,w ostateczności zrobię pieczarkowy

amalfi chyba nie piszesz na serio?ja żartowałam z tym spadaniem i z pieczeniem :)
 
lilou wiem. A piec nie umiem, to fakt. To moj pierwszy sernik w zyciu, specjalizuje sie w szarlotkach ale nie w sernikach
 
reklama
Do góry