reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A my dzisiaj wzielismy sie za bzykanko dla przyjemnosci i nic z tego nie wyszlo.oboje sie cos zblokowalismy.w czwartek to sobie nadrobimy.bedzie duzo wolnego czasu, stworze romantyczny nastroj, napije sie winka, zeby wyluzowac i bedzie dobrze.
A propo gotowania to niestety jestem wielka porazka.moze wy mnie zmotywujecie do eksperymentowania w kuchni i czegos sie przy Was naucze.ja prosze o jakies mega proste przepisy, zeby nie mozna bylo tego sknocic.

kacha, jak na twoje życzenie własnie wrzuciłam przepis na makaron z krewetkami. Sprawa banalna-gotujesz makaron, podsmazasz krewetki z czosnkiem do tego białe winko i romantyczna kolacja gotowa.

Pamietacie jak się wracało samemu ze szkoły z kluczem na szyji, jak biegalismy po podworku bez nadzoru rodziców już w pierwszych latach podstawówki.....
ciekawy artykły własnie przeczytałam w tym temacie, może Was zainteresuje
Strach być rodzicem - dlaczego tak bardzo boimy się o swoje dzieci?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam was wszystkie
robiłam test tak jak w instrukcji i co i po 5 min nic nie wyszło wpatrywałam się w ten test pod każdym kątem i nic zero po 20 jest kreska ale prawie nie widoczna więc tak dalej wiszę w zawieszeniu a do tego spadła temp do 36,9 jak nie dostane okresu do piątku to kupuje w aptece inny test i testuje

tutaj mój wykres
http://www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu?wpage=1&fr=1&id_cyklu=1534
 
cześć
kawa wypita...

paulina zrób jak piszesz,poczekaj do piątku i kup znowu testa,jesli @ nie przyjdzie.
czytałam jak jednej dziewczynie wyszła kreska blada,potem w dniu @ nie wyszła wcale i dopiero koło tygodnia jak ponownie zrobiła to już II krechy.więc w sumie jesteś zawieszona...choć mnie się wydaje,że jak wychodzi bladziutka to na ciąże,tylko kwestia czasu kiedy będzie mocniejsza..
a ja dzis mam 36,7 - jeny temp coraz bardziej spada,a przecie tak być nie powinno. od trzech dni mam 36,9 36,8 36,7 - tak chyba wygląda II faza przy cyklu bezowulacyjnym...pewnie jutro będzie 36,6 :-)
miłej środy Klanie:-D
tutaj zawsze w środy dzieciory mają wolne od szkoły- chory system:szok:
(nie mogę się przyzwyczaić) i co 6-8 tyg. mają wakacje:szok:
dochodzi jeszcze ta zasrana sjesta 12-14h kiedy wsio jest pozamykane i jakoś jestem już tu od roku a nadal czasem mnie zadziwi ten fr system:sorry2:
gardło mnie zaczyna boleć:dry:

kacha10 a ja gotuje proste i dobre:)wczoraj robiłam pieczony schab- drugi raz w życiu i też wielu rzeczy nie wiedziałam.wchodzę wtedy na neta i szukam przepisu którego potrzebuję i robię jak piszą.
ostatnio mam fazę na koperek,a danie: ziemniaki +jajko na twardo z sosem koperkowym- to przywołuje wspomnienia ze szkolnej stołowki i raz w tyg jemy właśnie takie cos:)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry staraczki!!!
Ja spadam na usg poogladac pecherzyk i go rozwalic w razie potrzeby zastrzykiem, napisze jak wroce.
mayli jak to zablokowalysmy, nie rozumiem???????????????????????
 
Witam was, wlasnie sie obudzilam i od razu do kompa ;) Czekam na dobre wieści, i widze ze u Pauliny jest cień nadziei :)

Co do gotowania, to nabrałam strasznej ochoty na cos tłustego, hehe - kluchy i kapusta kiszona lub plendze ;-) tak wlasnie mysle ze kupie dobre ziemniaki i zrobie dzis na obiad. Ostatnio mam dosc miesa, bo zazwyczaj jemy gulasz z łopatki,karkówki, albo schabowe :-(

amalfi hej ;-) trzymam kciuki za pecherzyk ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziecko w żłobie,ja nastawiłam obiad- dokładnie to nalałam wody do gara i wrzuciłam cielęcinkę- dla córki:-) a potem wrzucę mrożone warzywa- i zupa jarzynowa jak nic

amalfi jak trza będzie to przebij dziada:tak: daj znać jak po wizycie
mayli też nie kumam z tym zblokowaniem?może jakąś opcje sobie zaznaczyłaś?

dziewczyny musismy sobie założyć grupę kontaktów,po to żeby wiedzieć kto jest na forum w danej chwili:)
tz.wiem,że przy nicku jest to kółeczko -zielone/szare i i ono informuje o tym czy ktoś jest na forum czy nie.
ale na samej górzej strony pod napisem BB jest pasek różowy a na nim np.nowe posty,regulamin operacje itd.
i jak się wejdzie w "szybkie menu" jest taka opcja: "okno kontaktów" jeśli siebie powrzucamy do znajomych będziemy siebie widzieć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
m-sen (mogę tak pisać w skrócie?) jeśli mnie dodałaś to teraz wejdź na okno kontaktów i zobacz czy jestem?
ja dodawalam wchodząc na nick,lewy przcisk myszki i "dodaj jako kontakt" Ty też?

jest jeszcze opcja w "szybkim menu" na samym dole " kto jest online" też pokazuje dostępne użytkowniczki ale na tym forum jest ich tak dużo,że nie ma sensu szukać alfabetycznie
 
Ostatnia edycja:
Do góry