reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

E tam jak pojedzony brzuch.. Fajny malutki ciazowy ot co :D
Co prawda moj maz ciagle mowi gdzie Ty masz ten brzuch, kiedy w koncu bedziesz miala wielki, ale wiem ze nie bedzie tak do smiechu jak w koncu taki bede miec. WIec ciesze sie ze poki co nie jest dla mnie ciezarem :p A juz schylenie sie czy zgniecenie brzucha to duzy dyskomfort a co pozniej :)
Big Ty masz fajny, ale co ja mam powiedzieć, w ciąży nie jestem a jak zjem to w lustro nie mogę patrzeć. a Niestety M. ma na caly przedpokój :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) Ale naskrobałyście od rana-nie nadrobię Was, nie am rady:-(Coś ważnego się wydzarzyło, jakieś nowe fasolinki?:-)
Ja od rana byłam na badaniach-teraz tylko się modlić żeby wyniki wyszły ok i żeby mnie dopuścili jutro do badania. Po drodze wjechałam na zakupy więc w weekend mam już z głowy, wstawiłam obiadek teraz mogę się zabrać do pracy:-)
Dotka śliczna pamiątka na ślub-cudeńko:-)
Big śliczny brzusio :)
 
Ostatnia edycja:
maz bedzie ci buty wkladal hihi moja siora jak w ciazy chodzila to jej facet jej buty zakladal bo miala mega ogromny brzuch a zima sie toczyla a w lutym rodzila

Oj Asiol jutro ten twoj dzien leku:zawstydzona/y: bede mocno 3mac kciuki:-) od samego ranca
 
Ostatnia edycja:
Big zgrabna kobietka z Ciebie:tak: ale i tak brzusio najładniejszy:-)
Co do kilogramów tez chetnie jakieś 8-10 bym oddała bo mi sie za dużo poprzyklejało tego wszystkiego;-)
Asiołku widze że mamy podobnie..ja tez przezywam wszystko kilka dni a później oczywiście sie okazuje ''że dzieliłam włos na czworo i niepotzrebnie podbijałam prolaktynę'' jak to mawia mój dziurolog :-D Więc uspokój się bo co ma być to i takl będzie czy z nerwami czy bez;-) Oczywiście wszystko będzie dobrze ...,innej opcji brak
 
nom to ci sie big upieklo co nie bo kozaki i pantaklony zima zalozyc hihi:-p
AeIreda dobrze wiesz ze z kazdej masz brzuszek mamusi sliczny wogole sliczna laska jestes masz ladne wlosy i oczka i nie omine tematu makijazu
 
reklama
Do góry