reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael hmm.. też mam urodziny w sierpniu :-) ale mam nadzieję,że jeżeli już to przyjadę nie z takim prezentem urodzinowym o jakim myślisz ;-)
 
nie no 30 juz bym chyba nie chciala ale tak z 15 -20 chetnie ja chce tyc a nie moge ale to moj urok a chciala bym dobic tak do 55 kg narazie mam 48-9 bo tak sie wacham i ani mniej ani wiecej:-):zawstydzona/y:
 
nie no 30 juz bym chyba nie chciala ale tak z 15 -20 chetnie ja chce tyc a nie moge ale to moj urok a chciala bym dobic tak do 55 kg narazie mam 48-9 bo tak sie wacham i ani mniej ani wiecej:-):zawstydzona/y:
I cały czas tak chudniesz kochana?

O widzisz Madziu, zrobimy małą imprezkę urodzinową wspólną :-D
Wczoraj się dowiedziałam, że znajomi mojego chcą nam oddać tonę ubranek po dwójce dzieci, jak mi powiedział ile to to zajmuje to się przeżegnałam z szoku.
 
ogladam wlasnie polsac i babka tam ma 14 dzieci swoje 4 i 10 siostry siostra zmarla na raka macicy zapozno wykrytego i buduja im dom masakra kurde jak tacy ludzie daja sobie rade i sie mega kochaja az serce sie kraja

A co do wagi to stoje w miejscu waze tak ok 48 -49 kg i ni w te i nie we wte:-D moze to moj powod braku fasolki
 
Fajnie Ci magenta ze taka chudzina jestes. Tez taka bylam po 20-stce sie zapuscilam i dobilam do 56 kg a nawet 58. :szok:
Aerleda a Tobie na dalabym 3 cyfrowej wagi. Ty tez wysoka jestes co nie?
 
ja mam 170 moze troszke wiecej i 48-9 kg wygladam jak kosciotrup nie wspomne o malym biuscie i braku tylka hehe marzy mi sie taki maly kuperek z tylu:-p pomijam juz ciuchy ze ciezko mi znalesc cos obcislego i na dlugosc odpowiednia czasem moja waga mnie wkurza jak ludzie mi mowia ale ty chuda jestes :zawstydzona/y:normalnie sie wtedy czuje jak anorektyczka ale taka moja uroda mam po tacie a moja mlodsza siora za to ma kraglosci po mamie
 
reklama
Ael naprawde nie wygladasz na 3cyfrówkę, więc się nie przejmuj. Ładna z Ciebie dziewczyna i tyle. Ja mam 172cm, wagę jeszcze 2cyfrową, ale jakbysmy stanęły obok siebie to każdy by powiedział że to ja mam nadwage a nie Ty
Magenta tez Ci moge oddac pare kilo, ale zawsze lepiej byc chudszym niż zbyt grubym, przynajmniej mi sie tak wydaję, bo wiem co znaczy mieć nadwagę. A ile masz wzrostu że tak spytam
 
Do góry