reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja mam 170 moze troszke wiecej i 48-9 kg wygladam jak kosciotrup nie wspomne o malym biuscie i braku tylka hehe marzy mi sie taki maly kuperek z tylu:-p pomijam juz ciuchy ze ciezko mi znalesc cos obcislego i na dlugosc odpowiednia czasem moja waga mnie wkurza jak ludzie mi mowia ale ty chuda jestes :zawstydzona/y:normalnie sie wtedy czuje jak anorektyczka ale taka moja uroda mam po tacie a moja mlodsza siora za to ma kraglosci po mamie
HaaaH! To ja wiem komu oddać pół dupy typu JLo!!!
 
reklama
Magenta, to faktycznie szczupluchna musisz być, przynajmniej cellulitu i rozstepów nie masz :) ale tak to juz jest, jedne chcą schudnąć, drugie przytyć, jedna chciały by mieć loki a drugie prostuja włosy... Każdej cos się w sobie nie podoba, ale najwazniejsze że się swoim chłopom podobamy :-)
 
DSC00794.jpg
Tu macie moj brzuszek z 16 tygodnia. I moj kuper :p
I nadal mam 2 kg do przodu jupii
 
Big.. ja taki brzuch mam bez ciąży, ale po dobrym obiedzie ;-) ja jestem typem, zje tic-taca i wygląda jakby w ciąży byłą :-)

Ael, madziarka nie denerwujcie mnie ;-) ja mam fajny tyłek ale wcale nie narzekałabym gdybym miała większy :-) i cycki też :-D
 
ha i tu was zaskocze celulit mam:-p ale nie zaduzo bo go chce sobie zniszczyc rozstepow naszczescie nie mam a jesli chodzi o rozstepy na brzuszko od ciazy to sprawdzona metoda mojej sister to oliwa z oliwek sok z cytrynki i na noc po kapieli kremik tlusty i zero rozstepow polecam:tak: po ciazy jest ufff sliczna nom tak to juz jest ja chciala bym przytyc ale moja przemiana materi jest mega szybka:-)

madzia mi tez mowia ze jak polkne tic taka to bede w ciazy jak mi stanie w porzek

Big sliczny brzuszek i pupka tez:p

ja tam troszke moge tylka podkrasc od was i sobie upcham moze ktos ma jeszcze troche biustu na wydanie
 
Ostatnia edycja:
Ale ja czuję się jak murzynka, co może na tyłku drinka postawić :p

Twój chłop tego nie wykorzystuje?? hihi Napewno przesadzasz. Ja znowu mam grube uda a tyłek chyba normalny i ostatnio mi na brzuch wlazło :( Się smieje że mój małż nawet nie będzie czuł jak dzidzia zacznie kopać przez to sadło

Magenta ja mam spore cycole i chetnie bym troche oddała, ale obawiam sie że M by mi tego nie wybaczył

Madzia pierwszy raz słyszę żeby ktoś chciał mieć większy tyłek mimo że ma ok, wszystkie chcą się odchudzać
 
Ostatnia edycja:
reklama
E tam jak pojedzony brzuch.. Fajny malutki ciazowy ot co :D
Co prawda moj maz ciagle mowi gdzie Ty masz ten brzuch, kiedy w koncu bedziesz miala wielki, ale wiem ze nie bedzie tak do smiechu jak w koncu taki bede miec. WIec ciesze sie ze poki co nie jest dla mnie ciezarem :p A juz schylenie sie czy zgniecenie brzucha to duzy dyskomfort a co pozniej :)
 
Do góry