reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Big jej się nie przetłumaczy a ja z kobietą w ciąży nie będę się kłócić, bo mi jeszcze wyśle tych fluidów. Że bez przytulenia zajdę :-D
 
reklama
Big a ty jak tam sie czujesz ?? jak wolny czas mija?

AeIreda nas podpuszcza wazy pewnie z 60 pare kilo i mowi ze 3 cyferki ma;-)
 
Ostatnia edycja:
Ojjj Ael wagą się nie przejmuj :p Fasolce jest dobrze w Twoim mamusiowym królestwie także nie zwracaj na to uwagi !! Ja też miss polski nie jestem ale się tym nie przejmuje :)
Będziesz piękną mamą i ładnym brzuszkiem :):)
 
Ojjj Ael wagą się nie przejmuj :p Fasolce jest dobrze w Twoim mamusiowym królestwie także nie zwracaj na to uwagi !! Ja też miss polski nie jestem ale się tym nie przejmuje :)
Będziesz piękną mamą i ładnym brzuszkiem :):)
Oj kochana wagą to ja dawno się nie przejmuje, niestety dziedzicznie zostałam obciążona, ale tyło mi się bardzo równomiernie, więc talia jest nawet ładna etc :-D
No ale i tak sądzę, że ten brzuszek poniekąd też i z tłuszczyku.

Magenta ja oddam Ci nawet 30 jak chcesz, bo nadprogramowych dużo mam :-D
Ale znając życie po świętach na wizycie okaże się znów, że schudłam XD. Chociaż powiem wam, waga mimo, że duża, to półtora roku trzyma się na tym samym poziomie, a to już dla mnie coś!
 
reklama
Do góry