reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

oj dziekuje kochana podziele sie kilkoma z innymi:-) maaadziarka a jak u ciebie bylo zanim sie dowiedzialas ze jest fasolka po za piersiami ?? sluz mialas czy nie?? jakies inne dziwne odczucia przeczucia?
 
reklama
Dangne jasne ze robie :) robie tez kartki mozesz je tu obejrzec sobie
jak cos to pisz na priv :)
 
Ostatnia edycja:
Madziarka to wszystko jest ok i widzę że nareszcie sama uwierzyłaś bo wysyłasz fluidki ;-) Dziękować :D

Cholercia kiedy ta wiosna zacznie naprawdę być ! Pada,zimno brrrr . A mi sie tak już chce do słonka:-)
 
magenta śluz miałam mętny i gęstawy no i mało, tak jak przed @, a poza tym częściej chodziłam siusiu i wcześniej się głodna robiłam. Zawsze jadałam o regularnych porach i nigdy nie czułam głodu, a teraz do przerwy w pracy nie moge wytrzymać z głodu i do końca też. Jakies 2 godziny przed czasem głód mnie dopada, ale teraz mam urlop więc jem kiedy jestem głodna i nie musze czekac do przerwy. Ale i tak się staram ograniczać bo mam parę nadprogramowych kg :(

Iwasek no uwierzyłam... też tęsknię za wiosną, mam dosyć tej jesiennej pogody i zimna, tak bym chciałą buzię do słoneczka wystawic

Dotka świetna strona, rozumiem że wg Twojego projektu, kartki tez fajne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pok a co myslisz o dziale najczęsciej zadawane pytania lub ogólnie pytania . Pomyślałam jeszcz o pierwsze objawy i ewentualne przyczyny (po za ciążą) które mogą być ich przyczyną . Wiele z nas sie dopatruje u siebie symptomów i dopytujemy naszych zafasolkowanych jak było u nich .

Madziarka Ty wystawisz i buzie i niebawem brzusio do słonka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry