reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dodałam teraz dział - przydatne linki :) jesli macie linki, przydatne dla staraczek, ktorymi chciałybyście się podzielić to pliz wysyłajcie :)
 
reklama
jest juz na to miejsce na stronie. po prawej stronie na pasku menu na dole jest FAQ - najczesciej zadawane pytania :)

no właśnie nie mogłam tego znaleść tego na stronce :-)

a jesli chodzi o objawy to zbieram dane z forum i tworze taka tabelke objawow dziewczyn, ktore zafasolkowały. dzieli sie na 3 czesci: objawy zblizajacej sie @ w cyklach bez fasolki, objawy przed terminem @ w cyklu fasolkowym i na koniec objawy po terminie @ (do 2 tyg po).
ja tom oge strescic jednym zdaniem - 99% objawow przed terminem @ moze byc objawem ciazy lub zblizajacej sie miesiaczki. ani spadek implantacyjny, ani temperatura, ani ilosc i jakosc sluzu, ani zgagi, ani mdlosci ani nic przed terminem @ nie swiadczyc musi o ciazy :)
Wiesz jak juz się zna trochę swoje ciało i reakcje oraz przezyło sie kilka cykli bez powodzenia to ma się doświadczenie i wiedzę. Zawsze potrafisz odpowiedzieć na nurtujące pytania:)
Większość nowych kobietek które tu wchodzą (byłam jedną z nich) szukają właśnie takich informacji ..albo potwierdzenia cichej nadziei że może to już :-)
 
magda ciesz sie ze nie znasz jej;-)!!!!!!!!!!!!!!! Panienka do bolu zryta, tzn zalozylam ze to panienka ale moze to byc facet tez, a zalozylam ze panienka, bo czepia sie jakby wiecznie miala PMSa!!! I popisuje oratorsko, nikt nie kuma o co jej chodzi a ona dalej w zaparte, wali skrotami, kopiuje cytaty itd, prosci ludzie nic nie skapuja.
dotka to pewnie temu ze jestem blondynka z odrostami ;-)
 
Wiesz jak juz się zna trochę swoje ciało i reakcje oraz przezyło sie kilka cykli bez powodzenia to ma się doświadczenie i wiedzę. Zawsze potrafisz odpowiedzieć na nurtujące pytania:)
Większość nowych kobietek które tu wchodzą (byłam jedną z nich) szukają właśnie takich informacji ..albo potwierdzenia cichej nadziei że może to już :-)

to prawda :) tez rok temu mialam mase pytan :)

magda ciesz sie ze nie znasz jej;-)!!!!!!!!!!!!!!! Panienka do bolu zryta, tzn zalozylam ze to panienka ale moze to byc facet tez, a zalozylam ze panienka, bo czepia sie jakby wiecznie miala PMSa!!! I popisuje oratorsko, nikt nie kuma o co jej chodzi a ona dalej w zaparte, wali skrotami, kopiuje cytaty itd, prosci ludzie nic nie skapuja.
dotka to pewnie temu ze jestem blondynka z odrostami ;-)

jejku. o kim wy rozmawiacie? na tym forum taki ktos?
 
magda ciesz sie ze nie znasz jej;-)!!!!!!!!!!!!!!! Panienka do bolu zryta, tzn zalozylam ze to panienka ale moze to byc facet tez, a zalozylam ze panienka, bo czepia sie jakby wiecznie miala PMSa!!! I popisuje oratorsko, nikt nie kuma o co jej chodzi a ona dalej w zaparte, wali skrotami, kopiuje cytaty itd, prosci ludzie nic nie skapuja.
dotka to pewnie temu ze jestem blondynka z odrostami ;-)

mówią ,że to znaczy,że mózg jeszcze funkcjonuje :-p :-*
 
hehe blondynka z odrostami haha to tak jak ja:-p to widze ze lasko/facet ma ciekawie:-) hmm a jak musze znalesc tego linka gdzie bylo tez tak fajnie rozpisane ulozenie szyjnki macicy w danych fazach itp z obrazkami itp
 
kurka.. jednak mozliwosc komentowania jest tylko dostepna dla autorow strony.... bez sensu. moze wieczorem pokombinuje i uda sie to zmienic.
 
reklama
a ja mialam jechac w sprawie pracy ale nie jade:zawstydzona/y: bo mi sie nie oplaca wiecej siana wydam na bilet niz zarobie mialam byc niania 2 letniej dziewczynki ale hmm nocki i praca czasem max 2-3 dni w miesiacu:zawstydzona/y:

kwiatuszku moze jednak sie nie rozkreci kurka niech sie kolejne nowe fasolki pojawiaja ale cos mi sie zdaje ze wszystkie bedziecie z brzuszkami a ja zostane jedna na tym forum bez was i bez fasolki
 
Do góry