reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ty wystawisz i buzie i niebawem brzusio do słonka:tak:

No mam taka nadzieję, nie moge się doczekać żeby mi chociaż troszkę wystawał :)

Kurde dziewczyny, chetnie bym z Wami popisała, ale muszę zakuwać do egzaminów... A tak mi sie nie chce, w ogóle nie mam głowy do nauki, rozkojarzona jestem jakaś........ Mykam, będę co jakis czas zaglądać. Buźka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pok a co myslisz o dziale najczęsciej zadawane pytania lub ogólnie pytania . Pomyślałam jeszcz o pierwsze objawy i ewentualne przyczyny (po za ciążą) które mogą być ich przyczyną . Wiele z nas sie dopatruje u siebie symptomów i dopytujemy naszych zafasolkowanych jak było u nich .


jest juz na to miejsce na stronie. po prawej stronie na pasku menu na dole jest FAQ - najczesciej zadawane pytania :)
a jesli chodzi o objawy to zbieram dane z forum i tworze taka tabelke objawow dziewczyn, ktore zafasolkowały. dzieli sie na 3 czesci: objawy zblizajacej sie @ w cyklach bez fasolki, objawy przed terminem @ w cyklu fasolkowym i na koniec objawy po terminie @ (do 2 tyg po).
ja tom oge strescic jednym zdaniem - 99% objawow przed terminem @ moze byc objawem ciazy lub zblizajacej sie miesiaczki. ani spadek implantacyjny, ani temperatura, ani ilosc i jakosc sluzu, ani zgagi, ani mdlosci ani nic przed terminem @ nie swiadczyc musi o ciazy :)
 
a jesli chodzi o objawy to zbieram dane z forum i tworze taka tabelke objawow dziewczyn, ktore zafasolkowały. dzieli sie na 3 czesci: objawy zblizajacej sie @ w cyklach bez fasolki, objawy przed terminem @ w cyklu fasolkowym i na koniec objawy po terminie @ (do 2 tyg po).
ja tom oge strescic jednym zdaniem - 99% objawow przed terminem @ moze byc objawem ciazy lub zblizajacej sie miesiaczki. ani spadek implantacyjny, ani temperatura, ani ilosc i jakosc sluzu, ani zgagi, ani mdlosci ani nic przed terminem @ nie swiadczyc musi o ciazy :)

POK i tu sie z Tobą zgadzam, jedyny objaw jakiego nie miałam nigdy wcześniej to kłucie i pieczenie w piersiach i to najpierw w jednej przez kilka dni a potem w obu
 
pok super bedzie ta stronka bardzo przydatna:-) kazda nowa nasz kolezanka bedzie mogla sobie tam wskoczyc i sie zapoznac z wszystkim
maaadziarka oj twoj brzuszek szybciutko sie pojawi i slonka sie na lyka:-) ja jedyny dziwny objaw przed @ to chce mi sie kochac i nie jest sucho :-) a zawsze bylo odwrotnie zero sexu bo mi sie nie chcialo i sachara byla mega
 
Amalfi Ty niby blondynka a jakas madra jestes :D napisalas kiedys do niego w poście Janusz, ja se myśle o kogo kurna chodzi a to przeciez Zsunaj to od tylu Janusz dopiero sie pokapowalam hahaha :D:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fiona rób od razu... Ja też miałam plamienie... Teraz jestem po wizycie. Dostałam duphaston, powinnam leżeć, ale pozwolił mi iść do pracy, by zdobyc umowę, bo mi się kończy, ale zaraz po powrocie leżeć, nawet zakupów mi nie wolno robić.. Jak się pogorszy z plamieniem, szpital :(
Nie mam sił Was nadrabiać, nie mam sił pisać i nie wiem kiedy zajrzę :(

kochana a mierzyłas tempke moze?
 
Do góry