reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej laski :-)
Dotka sliczne te twoje cacuszko:-) nom od rana cichutka bo chyba nasze kobietki spia jeszcze albo przytulaja;-)
a pok z ciekawosci dzisiaj rano zajrzalam na ta stronke jak to tam wyglada:-) i jest super:-) wszystko co nie zbedne dla nas bedzie w jednym miejscu
 
reklama
Mnie chyba jakiś grzybek dopadl :( wczoraj sobie zaaplikowalam tabletke bo jeszcze mialam wiec oby mi to przeszlo. Na dodatek moj jutro przyjezdza i przytulanki to chyba przez gumke zeby go nie zarazic w razie czego :)

Dzięki za komentarze :)
 
Dotka wyganiamy my tu myślami tego grzybka :-) ja też się leczyłam.. zobaczymy jutro czy wyleczyłam..

Mój dziś jedzie na pogrzeb.. to już 2 w przeciągu miesiąca..:/ czas chyba na jakieś dobre newsy..

buziaki dziewczyny, u mnie dziś brzydka pogoda :/ słońce się przebić próbuje przez chmury..
 
Magda, Magenta dzieki za wypedzanie grzybka :)
Czy ktorejs z Was facet zarazil sie kiedys grzybkiem i bral w zwiazku z tym jakies tabletki?

Pije kawke i wcinam ciatseczka kruche z marmolada, mniammm :)
 
Bryyyy :)
Sil mam nadzieję że obędzie się bez szpitala ,trzymam za Was kciuki!!!!

Dotka upierdliwe ale szybkie na szczęście do wyleczenia:) Najlepiej idz do gina niech da CI globulki. Tydzień i problem z głowy
PAmiatka śliczna!! :-)

Pok stronka super! Dobrze gdyby wstawić link na początku tematu . Wtedy łatwo odesłać zainteresowane kobietki we właściwe miejsce:)

A teraz cos do posłuchania. Chyba dla każdego coś się znajdzie. Osobiście jestem wielbicielka talentu tego Pana;-)

YouTube - Szajka CeZika i polska muzyka
 
Ostatnia edycja:
Dotka, mój się nigdy nie leczył, w sumie to pierwszy raz lekarz mi zdiagnozował grzybka, ale mieliśmy raz tylko kontakt sexualny i to w gumce, która potem pękła, od tej pory się wstrzymujemy :-)
 
hmm ja mojego nie zarazilam niczym na szczescie:-) raz tylko mialam stan zapalny ale moja siora miala i zarazila swojego faceta ale nie wiem czy on cos bral ale pamietam jak sie smial ze skoro oni maja grzybki to moga sobie pizze zrobic:-p

Iwasku fajny mix:-D
 
haha pizze :) nom mam nadzieje ze mu nic nie bedzie po ostatni bara bara, w ogole jakis dziwny ten cykl mam od tych poprzednich juz 17dc a cycki nie bola nic, nie czulam w ogole zadnego klucia w podbrzuszu nic kompletnie - moze to dlatego ze specjalnie w tym cyklu nie mysle o tym a jak wiadomoto psychika nam dorrzuca te nasze objawy :)
 
reklama
ja nic wiecej nie czuje po za bolacymi troche piersiami bardziej sutki i troszke z boku sa pelniejsze ale nie bola tak jak do tej porty bolaly czasem zaswedzi mnie sutek i czuje takie jakies dziwne klucie czasem od sutka pod pache ale to takie dziwne uuczucie ale ja sobie czekam grzecznie na @ jeszcze 3 dni ja juz odliczam i czekam na kolejny cykl i o tak jak zawsze strasznie bolaly mnie plecy krzyze to teraz w tym cyklu zupelnie nic
 
Do góry