reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A ja się czuje świetnie :-) mam większą ochotę na przytulanie się :-) wczoraj zostałam poczęstowana wiśniami w alkoholu, ale tak nie bardzo mi smakowały :-)
 
reklama
Witajcie dzieczyny

Właśnie wróciłam z labo, odebrałam betę i zrobiłam drugą... Wyszło mi ok 7000, czyli 6-7 tydzień ciąży, tak jak wynika z moich obliczeń ,więc chyba wszystko jest OK

Magenta ja tu nie chce zapeszać, ale moje przeczucie sie chyba nie myli. Trzymam kciuki żeby ta wstretna małpa nie przyszła.
 
oj maaadziarko kochana ciesze sie ze ladnie beta przyrosla i oby kolejne wyniki pokazaly znowu wyzsza hehe nie nakrecaj mnie bo potem bed eplakac hihi;-):-D ja tam wiem ze to nie fasolka:zawstydzona/y: to @ idzie no chyba ze jakims cudem sie udalo ale przez caly cykl moze 4 razy byly przytulanki i wczoraj to 5 wiec malo a w dni plodne i owulke bylam w polsce a watpie zeby plemniczkli wytrzymaly tyle czasu do owulki
 
no to mysl sobie dalej że to nie fasolka, nie chcę zebyś płakała;-) Oby Twoje przeczucia były mylne... Chyba już mogę więc przesyłam Ci fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~i reszcie starających też ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Hej laseczki:)
Dotka, cudna ta pamiątka :D robisz takie rzeczy na zamówienia?? bo ja bym coś takiego chciała :) na lipiec :) ale z okazji urodzin dzidziusia dla kuzyna i jego żony :)
Madziarka, super, że beta wysoka :)i prawidłowa:) łąpię fluidki :)
 
aaaaaaaaaaaa dziewczyny jeszcze mialam wam powiedziec - na tej mojej stronce jest mozliwosc komentowania artykulow (mam nadzieje, ze dostepna dla wszystkich), wiec jakby co - komentujecie :)
 
madziarka - super! :) nie wiem jaka mialas poprzednio ale rozumiem, ze przyrost prawidlowy :)
kiedy wizyta u ginka?

To było pierwsze badanie, ale norma wskazuje na 6-7 tydzien, a jest końcówka 6 wg moich obliczeń. dzisiaj będą wyniki drugiej ale dopiero w piatek odbiorę... A do ginka idę w najblizszy wtorek, chyba że w poniedziałek sie wyrobię
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry