reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Jestem jestem juz po pracy zmeczona i padam na pysk ale mam jeszcze troszke sily popisac z Wami.Tak jak wam pisałam dzis do połodnia dostałam @ chociasz nie wiem czy mozna to nazwac @ bo to bylo raczej plamienie a teraz juz nie mam nic wiec nie wiem co mam o tym myslec.Moze mam Fasolke :) jak do piatku nie dostane normalnej @ to robie test

brzmi obiecujaca ale nie ma co sie nakrecac :) jestem rowniez za czekaniem do piatku :)
a miewalas tak juz kiedys?
 
reklama
Od czasu jak sie staram o dziecko to nie tylko ze czeba wziasc pod uwage ze 2 mc temu odstawilam anty tak ze to mial byc moja 2 @ po tab i nie wiem czy to mam nazwac @ ?
 
tak dokładnie...Poprzednia miałam normalna

to troche zmienia postac rzeczy. poprzednia mialas normalnie wygladajaca, bo byla zwykla przerwa w tabletkach. a teraz to jak losowanie. moze pryzjsc w terminie, po terminie, byc krotka, dluga, bolesna, plamienie w srodku cyklu... moze to dopiero owulacja teraz... po tabletkach niewiele mozna powiedziec, bo to tak naprawde twoj pierwszy cykl bez tabletek, wiec jeszcze hormony nie sa ustabilizowane. Generalnie mowi sie zawsze, ze organizm potrzebuje 3 m-cy na wypracowanie na nowo wlasnej gospodarki hormonalnej ale jak ze wszystkimi normami - moze byc szybciej, moze byc pozniej.


pao - jezu ile ja bym dala za kanapke z polskiego chleba z polska kielbasa!
 
o ja tez mam wstręt do kiełbasy i już jakiś tydz jem tylko pomidory i nawet nie przypuszczałam że po kanapce z pomidorem może być taka zgaga!!
 
o ja tez mam wstręt do kiełbasy i już jakiś tydz jem tylko pomidory i nawet nie przypuszczałam że po kanapce z pomidorem może być taka zgaga!!
Po pomidorze a i owszem może być zgaga. Pomidor jest lekko kwaskowaty i tak też działa na żołądek :-)
Mnie jakoś nieszczególnie odrzuca od wędlin, zjeść zjem, ale żebym za nimi szalała czy nie jadła to nie. Raczej gdy w lodówce pojawi się boczek, to w bardzo dziwnych okolicznościach znika w godzinę XD
 
reklama
dotka - wow!!!!!!! zarabiaszcze!

co tu tak cichutko?

ja wczoraj do bardzo pozna siedzialam i robilam strone o staraniacch :) zbudowalam szkielet pod zaproponowane przez Was tematy i teraz nic tylko pisac, pisac, pisac :) O nasieniu juz jest co nie co :)
 
Do góry