reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam staraczki ktore juz zdazylam wczoraj poznac i ktore jeszcze nie znam....Nie dawno wrucilam z pracy,nawet bylo lajtowo i to dobrze bo w poniedzialki nikomu nie chce sie pracowac po weekedzie :)
 
reklama
Dziewczyny co wam powiem to wam powiem ze termin mojej @ minoł 9 kwietnia i jak narazie nic nie ma jak tak bedzie dalej to w piatek zrobie tescik....Troche watpie ze jest fasolka bo dzis do poludnia i wczoraj wieczorem pobolewalo mnie podbrzusze tak jak zawsze przed @.Moja siostra tez miała podobnie pobolewala ja podbrzusze a @ nie przyszla i okazało sie za kilka dni ze była zadasolkowana.Z tym ze ja nie mam zadnych objawow na zafasolkowanie nie bola mnie piersi i nic podobnego tylko sikam czesciej niz zwykle
 
fiona dopiero w piątek? No co ty chcesz z niecierpliwości i ciekawości uschnąć i przy okazji nas ususzyć??
A wogule ogłaszam wszem i wobec że jutro zaczynam 12 tydz !!:-)
 
Ostatnia edycja:
Fiona testuj, mnie też bolało jak na @ i nawet coś podobnego dostałam :p:p Nawet sobie poryczałam z tej okazji, a widzisz jak jest :p A objawów nie musisz mieć
 
No to fakt, ja też wolałam zobaczyć @... Choć ja to w sumie nie mam co się wypowiadać na temat starania....
Ale Ci fluidki posyłam i Dzidziek się przyłącza ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry