reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Można tak powiedzieć, zaczęliśmy się starać w lutym, bo mąż powiedział, że nie będzie czekał, ale to był ostatni płodny, więc na nic nie liczyłam. W sumie śmieję się, że starałam się półtora cyklu :) Ale ja bez hormonów, nigdy nie brałam
 
To miałas szczescie niektore dziewczyny czekaja po 2 lata....Tak dzis myslalam w pracy czemu dziewczyny niektore seksza sie w dyskotekowych toaletach czy gdzies z jakimis facetami ktore raz widza piane itp i czasami sa odrazu w ciazy niewiedzadz czasami z kim a my staraczki musimy czekac na nasze ukochane fasoleczki i nie zawsze sie udaje je miec kiedy sie chce
 
ja tez łapie fluidki:0 troche dla mnie!!! na przyszły cykl!!
ewika to juz 12 tydzien? ale zleciało.
a teraz zmykam spac bo jutro ciezki dzien... nie piszcie za duzo zebym jutro wieczorem dała rade was nadrobic ;) dobranoc
 
Serwus wszystkim.
Ja dopiero z pracy wrocilam nie bylo tak zle, ale niesamowicie nie lubie poniedzialkow :wściekła/y: U nas dzis byla piekna pogoda 20 st i slonce. Az czlowiekowi chce sie zyc:-) Zapachnialo wiosna dookola.
Teraz biore sie za obiad, bo glodna jestem jak wilk.

Korzystajac z okazji witam nowe staraczki Fiona i Basati:-):-):-)

Dzis zamawiam przez internet MACA dla mojego meza, sproszkowany korzen maki na poprawe ruchliwosci plemnikow!!!Chyba mu nie za szkodzi co?
Czy ktorys z Waszych chlopakow to lyka, bo jesli sie nie myle wyczytalam o tym na forum???

W sobote jade do ginka na wizyte, zobaczymy co powie...
 
Dzis zamawiam przez internet MACA dla mojego meza, sproszkowany korzen maki na poprawe ruchliwosci plemnikow!!!Chyba mu nie za szkodzi co?
Czy ktorys z Waszych chlopakow to lyka, bo jesli sie nie myle wyczytalam o tym na forum???

W sobote jade do ginka na wizyte, zobaczymy co powie...

Mój łykał żeń szeń, baardzo pomogło na libido :-D, aż nadto XD
 
Dzień doberek :) o jak mi się wstać nie chciało... masakra jakaś. Muszę jechać na zajęcia... z dziwna babką, która zamiast ubrać okulary woli mrużyć oczy, żeby dostrzec coś na monitorze komputera.. :):D co wygląda przekomicznie.
 
Hej kochane... wczoraj już mnie nie było, a widze ,że miałyscie jeszcze kilka pytań.Odnośnie naszych starań, to oczywiście chodzę do lekarza ( trzeba miec głowe na karku), biorę kwas foliowy, witaminy. Staram sie dobrze odżywiac. tylko chyba muszę zabrac sie za jakas gimnastyke ;) Kochane moje cykle sa strasznieee długie chyba od zawsze a od mometu staran jak na złosc sie jeszcze bardziej wydłużaja. Byłam w tym cyklu u lekarza. Podobno jest wszystko ok i musze poczekac na okres. Nie chciała mi lekarka na sile wywoływac gdyż możliwe ze taka moja natura. Dziś mam 68 dc. Dziwne co. Ale mam czekac na nowy cykl i potem od nowego cyklu clostilbegyt. To czekanie jest najgorsze. W ciąży nie jestem... a tu niema sie jak ponownie starac póki nie zawita nowy cykl. bleee.... Całusy dla was ;*
 
reklama
Dobry Dobry wszystkim ;-) mnie też się dziś wstać nie chciało :-) za to wiem,że moje libido skoczyło maksymalnie :-D zostałam wczoraj u swojego na noc.. przebudziłam się nad ranem i miałam wrażenie,że za ścianą sąsiedzi sex uprawiają, bo słyszałam jęczącą kobietę :-p okazało się,że to mój M. takie odgłosy wydawał.. poprzez świst pomieszany z chrapaniem :-D

w czwartek wolne i ginek :-) ciekawa jestem co mi powie :-)

buziole dla staraczek ;-)
 
Do góry