reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Madziarko beta kosztuje tak w granicach 20-30 zł. U mnie w Oleśnicy w jednym punkcie biorą 40 zł a tylko dlatego że próbki jadą do Wrocławia kurierem.
 
hej AeIedka - jak sie czujesz kochana nudnosci minely?? spalas??
Ja się dziś czuję masakrycznie, cały dzień.... Mój żołądek sam niezdecydowany, trochę mnie mdli, gdzieś zgaga z tyłu, mam jakiś durny ślinotok, a mimo to jem normalnie, po czym znowu mi niedobrze ale nie po jedzeniu, po czym tak niucham za zapachami, spałam w ciągu dnia jakieś 4-5 godzin, teraz mi zimno, coś okropnego ten dzisiejszy dzień...
I ciągle od wczoraj w sumie czuje jakby mi coś stało w gardle, nawet ciężko mi odbija...
 
Ostatnia edycja:
Ael współczuje
Silm plamienia mogą byc na początku ciąży, ale nie wiem jak długo się moga utrzymywać, Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Magenta no to ja Ci sie nie dziwie, ale może mu się coś uroiło po alkoholu. Mam nadzieje że sobie wszystko wyjaśnicie i będzie OK
 
Ostatnia edycja:
Skwitować swoje samopoczucie dzisiejsze mogę jednym krótkim zdaniem: czuję się jak z dupy wyjęta....bleeh

Silm daj znać jutro jak było na wizycie.
 
witam... może do was dolączyc? :) zaczynamy starania- oczywiście o pierwszego aniołka :)... narazie to 7 miesiąc starań... Czekam na nowy cykl i do dzieła... :) Tylko powiedźcie... dlaczego tak jest że okres sie spóźnia ja bardzo chce się miec już nowy cykl bo ten sie nie udał....????? buuuuu

tylko nie mow, ze czekasz na aniolka - tu na forum staraczkowym aniolek to dziecko, ktore sie stracilo w wyniku poronienia a tego Ci nikt tu nie bedzie zyczyl! :)
witaj w gronie staraczek :)
ponawiam pytanie - samoobserwacje? cos lykasz oprocz kwasu foliowego?
A jak sie okres spoznia, to moze jest nadzieja :) kazda z nas czeka na spozniajacy sie okres ;)
 
Hej :)
Witam Basati:) dołączam się do szczegółowych pytań poprzedniczek :)
Ja dziś jem lody :) miałam smaka i musiałam kupić :) na potem mam avocado :) i w ogóle to kupiłam sobie mega pyszna szynkę, schabik, drrrogą.... ale ja jestem tego zdania, ze wolę dołożyć, zjeść smacznie i prawdziwą szynkę bez ulepszaczy :)
 
Rany dziewczyny czuje się jakaś taka przybita..eh, ten dzien to wszystko. Jeszcze wczoraj byłam u koleżanki która urodziła w piątek i jak zobaczyłam to maleństwo to aż mnie w serduchu cos zakuło bo myślałam że już takie będe mieć za 9 miesięcy a tu dupaaa. Kolejnego nowo narodzonego bobaska zobacze w czwartek bo kolejna psiapsióła rodzi tzn będzie miała cesarkę. I znów zobaczę takie piękności ..
 
reklama
Aelreda, na pewno dam :) i nie martw się, ja też dziś tyłem do przodu. Pierwszy dzień w pracy po dwóch tygodniach leniuchowania nie służy mi za dobrze. A teraz jeszcze mi się w głowie kręci i tez mi zimno, a muszę się rozebrać i pod prysznic iść ;(
 
Do góry