reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

pierwszy raz cos takiego mu sie zdarzylo:szok: i mam nadzieje ze ostatni a jak nie to zwijam zagiel i narazie ja nie pozwalam sobie na takie akcje i on dobrze o tym wie ale twierdzi ze jego kolege obrazilam tylko jedno co mnie zastanawia to to ze z jego kolega normalnie sie pozegnalam buziakiem w polik normalnie z nim rozmawialam potem nawet zadzwonilam i zapytalam czy cos zrobilam ze obrazila go czy co kolwiek uslyszalam ze nie ze mam sie nie martwic bo pewnie na kacu glupoty gada a jutro bedzie sobie w twarz plul

wazne ze jest zgoda
 
reklama
mi zostalo 5 dni:zawstydzona/y: piersi jak narazie przestaly mnie bolec tylko zasem taki dziwne klucie mam przy sutku i zaswedza sa badziej pelne brzuch hmm mnie nie cmi ja np czasem tak mam ze przed @ po stosunku boli mnie brzuch i rozpoznaje po tym ze tak okolo tyg mam do @ ale w tym miechu tak nie mialam moze nie w tym czasie sie kochalam haha a teraz moj biedny bedzie dlugo czekal na ta przyjemnosc
 
Ojej rzeczywiście bez Was to człowiek by zwariował - dziękuję :-) Magda to ja trzymam kciuki za Ciebie. Ja pewnie w czwartek będę lekko "pijana" po narkozie więc raczej zajrzę dopiero w piątek. Już nie wiem czego się bardziej boję - wyniku badania czy tej cholernej narkozy (nigdy nie miałam) :-(
 
nie ma co sie stresowac laski bedzie dobrze :-) a ja jem sniadanko bo mialam taka ochote na swieza bagietke z tunczykiem mniam mniam dawno nie jadlam tunczyka a wogole uwielbiam ryby

chyba tej narkozy kochana sie boisz bedzie dobrze a my bedziemy trzymac caly czas kciuki i jak bedzie ci zle pomysl o nas i usmiechniesz sie:tak: a wyniki beda bardzo dobrze ja w to wierze ja tez jakos sobie bez was bym chyba nie poradzila
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oooo, ja też uwielbiam ryby - mniam, mniam :-) Uśmiałam się, bi jak dzwoniłam do kliniki i pytałam pani czy mam się czego bać tej narkozy, a pani mi na to: "nie ma się czego bać, z tego co słyszałam to jest bardzo przyjemnie, pan doktor się dobrze panią zajmie" :-D:-D:-D Mam nadzieję, że chociaż przystojny będzie ten pan doktor ;-):-D
 
Do góry