reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

amalfi dredów nie zrobilam ;/ za krotkie włosy mam :)
fiona ja tu pisałam dziewczynom ze mam czesto erotyczne sny i czesto snia mi sie myszy a to tez ma znaczenie erotyczne....
 
reklama
hej kobietki a pospalam i relacje sa juz troszke inne przeprosil mnie i powiedzial nawet dobranoc ale niestety ja jako ja zawsze mam ostatnie slowo i wykrzyczalam mu wszystko co o nim mysle jaki jest glupi i wogole tysiace innych rzeczy powiedzialam ze jest glupi pajacem i swoje slowo dobranoc moze sobie w nos wsadzic poszlam spac na drugie lozko wypilam herbatke zjadlam platki z jogurtem i odwrocilam sie do sciany i chcialam usnac i nagle widze jak moj idzie do mnie na drugie lozko przytula sie przeprasza stwierdza ze go ponioslo ze mam nie wyjezdzac i takie tam. stwierdzil ze nerwy praca to wszystko sie odbija na mnie i wogole odpowiedzialam mu ze jak juz skonczyl to ma spadac sobie do lozka i isc smacznie spac. wtedy wzial mnie razem z moja kolderka zaniosl do naszego wyrka i polozyl obok siebie moja koldre wyrzucil na podloge i przykryl nasza ogromniasta przytulil poraz kolejny i stwierdzil ze juz dzis mamy o tym nie rozmawiac i mialam mu obiecac ze nigdzie nie pojade (odpowiedzialam mu ze jak moge mu zaufac jak on takie ekscesy robie wypomnialam mu ze jak teraz bym byla w ciazy wyjechala bym to nawet by sie o dziecku nie dowiedzial) mam rodzine przyjaciol na ktorych moge zawsze liczyc:-) no i was kochane bez was wczoraj chyba bym sie poddala ale juz od samego rana byl slodko pierdzacy spoznil sie o 2 godziny do pracy a ja wygladam strasznie oczy masakra spuchniete jak bym pila przez miesiac co chwile i nie spala od tygodni:-p az wstyd do sklepu wyjsc mam koszmarny metlik w glowie i musze sobie sama wszystko poukladac (i kolejna prawda wodka czlowiekowi rozum odbiera)
 
Cześć dziewczyny :-)

mag to był jego taki pierwszy wybryk ? wiesz nie pozwalaj sobie też na zbyt wiele. Wiem po sobie byłam z facetem 3 lata, on wychodził gdzie chciał, a ja byłam typową kurą domową. Wiedział,że moją pasją są wystawy psów i postawił warunek " że albo on albo wystawa i pies" widać co wybrałam, skoro pies przy mnie ja mam nowego mężczyznę. Tamten żałował, przepraszał oświadczał się po raz kolejny, obiecywał.. ale byłam nieugięta. Teraz on mi dziękował,że go nie chciałam.. ;-)

Fiona witamy serdecznie w naszym gronie ;-)

ja zgodnie z obietnicą za tydzień testuje, ale nie wiem czy cokolwiek wyjdzie ;-) miałam planowo w niedzielę testować, ale będę u swojego pewnie z soboty na niedzielę spać, a nie chce dodatkowo swojego stresować przed meczem ;-)
 
pierwszy raz cos takiego mu sie zdarzylo:szok: i mam nadzieje ze ostatni a jak nie to zwijam zagiel i narazie ja nie pozwalam sobie na takie akcje i on dobrze o tym wie ale twierdzi ze jego kolege obrazilam tylko jedno co mnie zastanawia to to ze z jego kolega normalnie sie pozegnalam buziakiem w polik normalnie z nim rozmawialam potem nawet zadzwonilam i zapytalam czy cos zrobilam ze obrazila go czy co kolwiek uslyszalam ze nie ze mam sie nie martwic bo pewnie na kacu glupoty gada a jutro bedzie sobie w twarz plul
 
No to,żeby to było pierwszy i ostatni raz ;-)

Teraz wiem,że i ja mam najcudowniejszego faceta pod słońcem ;-) oczywiście jak każdy ma swoje wady ;-) ale.. kocham go ;-)
 
Magenta...no widzisz emocje opadły i już jest lepiej..tak to czasem bywa...ale powinnas uwazać, bo facet troszkę się chyba zapomniał i ostatecznie moim zdaniem alkohol, czy zły dzień nie są w stanie wytłumaczyć takich tekstów...ale oczywiście jesteśmy tylko ludzmi i każdy czasem powie coś czego potem strasznie żałuje...jak się kochacie to wszystko szbko wróci do normy, a on może bedzie już pamiętał ile przykorsci i głupot może zrobić jakims nieprzemyslanym tekstem...
 
reklama
Witam z poniedziałku:) Nadrobiłam zaległości i musze powiedziec że mamy naprawdę ładne staraczki :-D

Sil GRATULUJĘ!!!!!

No to mamy kolejna zafasolkowaną! Oby było nas jak najwięcej :-):-)
Mag normalnie mnie zamurowało jak czytałam...dobrze że się uspokoił i przeprosił . Oby wyciągnął wnioski;-)

Powiem Wam że gdyby nie to ze miałam bardzo bolesną i jak na mnie długą @ i nie bola mnie piersi to bym się naprawdę zastanawiała czy nie noszę czasem fasolki. Pobolewa mnie brzuch jest mi niedobrze i od tyg prawie codziennie boli mnie głowa. Oczywiście spać mogę na zawołanie . Ogólnie czuję sie "dziwnie" . Nie wiem czy to moja psychika płata mi figle i mam jakies urojenia ...czy zdrowie zaczyna mi szwankować.
 
Do góry