reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej z rana :):)
Mag cieszę się że już wszystko ok :) Czasem faceci po prostu nie myślą, ale jednak przemyslał wszystko i stwierdził, że żyć bez Ciebie nie może :)
Fiona również witam wśród staraczek :)
 
reklama
magneta ojej kamień z serca kochana, tak się cieszę, że Twój chłop poszedł po rozum do głowy i Cię przeprosił. Niech się teraz trochę postara za to swoje zachowanie :-)
IWASEK ja też się tak czuję od dłuższego czasu (spać się chce, niedobrze, zgaga...) i gdyby nie to, że miałam I krechę i mam @ to też bym się zastanawiała. Ja u siebie to jeszcze podejrzewam spadek żelaza znowu, na szczęście jutro idę na badania to poproszę o sprawdzenie żelaza. A u Ciebie to może być po prostu efekt przesilenia wiosennego.
Dagne dzięki Tobie i Twoim cudeńkom dzisiaj nikt i nic mi nie popsuje humoru - jestem szczęśliwa :-D

Strasznie się dziś w nocy nie wyspałam, miałam natłok myśli :baffled:

A właśnie - Claudusia, Fifka jak tam?? Trzymam cały czas :-)
 
ja tez sie ciesze ze sie opanowal ale za to teraz dzis bedzie taka rozmowa ze hej chyba mu w piety pojdzie ja tego tematu nie moge zostawic od tak bo skrzywdzil mnie strasznie tym co powiedzial i jak sie zachowywal

Tez jestem ciekawa jak fifka i claudusia ale nic sie nie odzywaja;-) mam nadzieje ze pojawia sie kolejne II krechy
moze w koncu przyszedl ten czas
 
Ostatnia edycja:
sil ja mam pytanie co do objawów ciązy... czy zauwazyłaś jakies zmiany w obrebie piersi poza bolem i powiekszeniem? tzn czy zauwazyłaś zciemnienie brodawek i mocniejszego kregu dookoła brodawek? czy zauwazyłas u siebie duze ilości białego sluzu?
 
Oj chyba nie krąży tu jeszcze nad Rzeszowem... :) w tamtym roku stał na działce mojego kuzyna w Chmielniku i się okazało niedługo potem, że faktycznie jego żona w ciąży :)
 
to nasze fasolkowo jakos sie rusza do przosu jak widac :-) rasta- a masz tak;-)??? moze u ciebie sie fasolka pojawila?? albo sluz od wiesiolak?? ja tez przed @ zawsze od czasu jak biore wiesiolka tak mam. poza brodawkami chodz w ostatnim cyklu pojawily mi sie takie brazowe obwodki i @ byla:zawstydzona/y: mam nadzieje ze u ciebie bedzie inaczej:-):tak:

ja jak jechalam na z lotniska widzialam na polu 2 bociany
lisa losia i sarny duzo ptakow zajaca ale to zadna nowosc po za bockami bo tutaj sarny z lasu sobie przychodza pod bloki i sa dokarmiane a zajace to latem kolo strumaczka mozna spotkac jak sobie kicaja tu zwierzeta sa tak czasto spotykane ze szok nie wspomne ze na kazdej ulicy gdzie moze pojawic sie zwierze sa ogrodzone plotami zeby im sie krzywda nie stala
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry