reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dla niecierpliwych.Na ostatniej wizycie u szperaczki powiedziala mi ze ciaza to nie jest jak zakupy w sklepie-kupi sie i ma.Zeby zajsc w ciaze czeba czasu,nie kazda kobieta jest taak sama.....Dala mi kwas na 3mc
 
reklama
dzieki Fiona ja wierze ze kazdej z nas sie kiedys uda... predzej albo pozniej ale sie uda napewno ;) wiec jestem pewna ze u Was pojawi sie szkrab za ktorym bedziecie biegac po tych plażach ;)
Asiolniestety z prolaktyna jest tak ze lubi sobie wracac... ja teoretycznie tez jestem po leczeniu bo mialam juz wyniki ok ale tak jak Ci ostatnio pisalam znowu piersi mnie bolały zaraz po owulacji... a to jest jeden z objawow prolaktyny... ja pod koniec miesiaca planuje isc do innego lekarza na kontrole i wtedy sie okaze co i jak. czy pokryje sie z tym lekarzem u ktorego byłam wczesniej
 
Witaj pok. Ja progesteron biore juz 5 cykli. I zamierzam brac jeszcze jeden miesiac, bo tyle mi zostalo tabletek. W miedzy czasie chcialam skonsultowac moje wyniki z innym ginekologiem, zeby poznac jego opinie. Duphaston czy luteiny nigdy nie bralam, nie mam pojecia jaki jest tego odpowiednik w Stanach. W zeszlym miesiacu po czterech miesiacach lykania dostalam @ bez zadnego plamienia. Kurcze jak ja sie ucieszylam, myslalam,ze mam juz te plamienia z glowy. A tu bach w tym miesiacu znowu to samo...:-:)-:)-(. Troche mam wrazenie, ze tkwie w tym samym punkcie.

Magenta moj maz bardzo chce zrobic badanie nasienia. Mysle,ze nawet w tym miesiacu to nastapi. Zaraz po dniach plodnych odczekamy kilka dni(jesli sie nie myle 3) i pojedzie zbadac chlopakow;-).

Bedzie dobrze dziewczyny zobaczycie!!!!!

hmm - moze za mala dawka progesteronu? albo wcale nie o ten hormon chodzi. moze zrob sobie pwtorke badania horm w odpowiednich dniach cyklu?
chlopakow zbadac tez nie zaszkodzi :) miedzy ostatnia ejakulacja a badaniem musi uplynac min 3 a max 6 dni :)



Zatestowałam w południe... II
Jestem skrajnie przerażona...

YEAH!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE! :)


Nie mieliśmy systemu i generalnie to pierwszy cykl, bo poprzedni to była połówka, ostatni płodny był jak się zdecydowaliśmy. Po prostu na żywioł :) Spontan pełen.
A przerażona bo budowa na karku, zero kasy i w ogóle...

zazdroszcze tak szybkiego zaciazenia :)
ej co przerazona? skoro swiadomie staraliscie sie o dziecko to chyba tez swiadomi sytuacji finansowej "i w ogole".
maly czlowieczek stresow doda ale jednoczesnie wszystkie wynagrodzi jednym usmiechem :)

hej dziewczynki :) gratuluje sil... ciesze sie ze ci sie udalo... a ja od was chyba odchodze moj facet dzis mnie zostawil stwierdzil ze nie mozemy byc razem mam ochote normalnie umrzec jestem w czarnej dupie

powod ze potraktowalam go jak smiecia i jego kolege i nic wiecej ja juz nie wierze ze bedzie dobrze

mag... straszne co piszesz. bardzo mi przykro ale... albo gosciu nie powiedzial Ci calej prawdy i sa jeszcze inne powody, ktorych nie umie wyartykulowac albo tracilas przez dwa lata czas na kompletnego pajaca. Nie uwierze nigdy, ze ta sytuacja z fajkami jest powodem. A jesli gosciu tak mowi to jest nic niewartym jelopem. `zapytaj go lepiej dlaczego chcial sie starac o dziecko i co by bylo gdyby sie zaraz okazalo, ze jestes w ciazy. Nieodpowiedzialny gnojek!


u mnie niedziela minela na spacerach, nauce i jedzonku. bylo bardzo cieplo i mile. jutro bede pewnie popoludniu dopiero.

claudusia - wciaz zaciskam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Asiolniestety z prolaktyna jest tak ze lubi sobie wracac... ja teoretycznie tez jestem po leczeniu bo mialam juz wyniki ok ale tak jak Ci ostatnio pisalam znowu piersi mnie bolały zaraz po owulacji... a to jest jeden z objawow prolaktyny... ja pod koniec miesiaca planuje isc do innego lekarza na kontrole i wtedy sie okaze co i jak. czy pokryje sie z tym lekarzem u ktorego byłam wczesniej
Tak, ginka mi mówiła, że prl lubi wracać na wysoki poziom, a przy moim podejściu nerwowym do wszystkiego jest to prawie pewne :-(Ale nic, skontroluję ją w maju i pewnie będę od czasu do czasu obserwować:-)
 
Oj laseczki nie ma co sie zamartwiac na przod na pewno jak pojdziecie na wizyte to juz wszystko zdazy sie zmienic i bedzie dobrze,same bedziecie zaskoczone jakie beda piekne wyniki i w to macie wierzyc a nie sie smucic na zapas.Od dzisiaj kazdej z Was ROZKAZUJE sie nie smucic i wierzyc ze bedzie dobrze !!
 
magenta szok:szok:! Ja rowniez nie wierze ze mu chodzi tylko o fajki! No prosze Cie! Ja bym sama od niego odeszla, zeby mu pokazac ze moge to zrobic, zeby wiecej nie straszyl. Trzymaj sie i nie pokazuj mu slabosci!

fiona czesc! Szybkiego zaplodnienia zycze! W koncu dopiero zaczynacie, to u Was bedzie pewnie tylko formalnosc;-)

magenta nadal jestem w szoku!!! Mam nadzieje ze Twoj chlop oprzytomnieje! W sumie lepiej teraz niz jakbys zaciazyla i wtedy rzucila w niego fajkami...

rasta dredy zrobilas??????????????
 
Ja tam myślę kochana magento, ze Twój chłop się opamięta. Czasem człowiek tak ma, że wyrzuci z siebie wszystek emocje, najczęściej te złe ale później żałuje i próbuje naprawić. Na razie daj spokój sobie i jemu, nie rozmyślaj o tym i nie płacz (to zabronione!). Daje kilka dni na to, że nawet gdy wrócisz do PL facet poleci za Tobą i będzie przepraszał.
Z byle głupiej błahostki czytaj papierosów nie kończy się tak długiego związku.
Zobaczysz, sprawa się rozwiąże sama za kilka dni :-)
Buziakuję Cię mocno i tulę również mocno! Głowa do góry! :-)
 
reklama
witam sie poniedzialkowo szybciutko i lece!

claudusia - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

magenta - mam nadzieje, ze mimo nerwow troche pospalas. tulam mocno!
 
Do góry