reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witaj Fiona.
Kurcze to ten mój skarb jest jakiś wyjątkowy z tego co słyszę dookoła - jak ja płaczę to on świat na głowie postawi, żebym tylko przestała, jest wtedy taki kochany(ale mi się poszczęściło);-)
 
ja za pare dni koncze 25 lat... małżenstwem jesteśmy dokłądnie 1.5 roku.... staramy sie juz 11 miesiac... jesli nadejdzie @ (okres) to nadejdzie 12 cykl czyli rok od pierwszych staran.... staralismy sie "na spontana" przez pol roku a pozniej zaczelismy sie niepokoic... w listopadzie zrobiłam badania hormonalne i poszłam do gin... okazało sie ze mam zbyt wysoki poziom jednego hormonu... prolaktyny... blokowała mi on wzrost oraz pekanie pecherzyków.... co jednoczesnie oznaczało brak owulacji ... dostałam leki, chodziłam na monitoring, po ok. 3 miesiacach od momentu brania lekow pecherzyk pekł... ale pomimo tego nie zaszłam w ciaze... czyli ze przyczyna była jeszcz inna.. zdecydowalismy sie na badania nasienia.... wyszły one kiepsko, ale nie tragicznie.... jestesmy pełni nadzieji... obecnie moj M łyka specjalne witaminy "na te sprawy" i czekamy... jesli do wrzesnia nic nie wyjdzie to idziemy dalej do lekarzy....to tyle chyba...
 
ten cykl sobie odpuscilismy bo podobno czym bardziej mysli sie o dziecku ym bardziej psychika hamuje zafasolkowanie.... wiec luzik... za pare dni wypada mi @ wiec nie bede płakac kiedy nadejdzie ta małpa.... życze Tobie szybkiego zafasolkowania ;)
 
rastafarianka rrrrr to nie za ciekawie ale wiedzze wasza dzidzia nadziejdzie predzej niz puzniej bo ono tez tego chce.Ja czymam za Was kciuki i wierze ze wszystko sie ułozy i Ty tez masz tak wierzyc to ja Ci rozkazuje
 
rasta to ja tak jak Ty mam kłopoty z prolaktyną(miałam) bo już jestem chyba po leczeniu(w maju idę skontrolować, ale jak byłą ostatnio to spadała ładnie). Ja jutro się umawiam na HSG na przyszły poniedziałek, a jak to nie pomoże to idziemy na IUI ale to dopiero jesienią, teraz po HSG przerwa, bo już dostaję na głowę pomału :-(
 
reklama
Asiol to chyba nie tylko Twoj skarb bo moj tez nienawidzi jak placze obojetnie z jakiego powodu...Jak juz zaczynam byc nie w humorze to juz zaczyna stawac na głowie zeby mi poprawic humorek:)
 
Do góry