reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magenta...Kochana...Przykro mi...to tak cięzko w takich sytuacjach cos powiedzieć...jakos nie moge sobie tego w ogóle wyobrazić...troche to co napisałas abstrkcja...jeseście ze sobą dwa lata, stracie się o dziecko...i fajki są powodem rozstania...:/ Trzymaj się ciepło i dobrze przemysl swoje decyzje, w końcu nic nie dzieje się bez powodu...pamiętaj ze zawsze po smutku musu przyjsc radość...Tule Cie mocno
 
reklama
Ja to w ogóle w pracy dziś byłam (kiermasz miałam) a że gardzioły nas bolą pojechałam do apteki po coś na to i od razu kupiłam dwa testy. Oczywiście nie wytrzymałam do rana, a że mi się siku chciało, to od razu poleciałam (termin @ jak wiecie wypadł na 7, więc luz). Potem spokojnie zrobiłam kotlety na obiad, poszliśmy do pokoju i wręczyłam mu teścik. Chciałam inaczej, chciałam mu dać kartkę z wierszykiem dla taty od Dzidzi, ale nie miałam kartki, a do jutra to bym chyba pękła :p:p Przytulił mnie i wycałował. A potem powiedział, że go wrobiłam. Bo mieliśmy się starać i starać a tu bęc i już i on sie czuje oszukany, oczywiście z bananem na twarzy :)
 
Witam i o zdrowko wszystkich pytam??? Dołaczam o was z duza przyjemnoscia bo od dwoch mc tez jestem tzw staraczka.Dwa mc temu odstawilam tabletki anty i odrazu po ustaleniu ze szperaczka (ginekologiem) postanowilismy z moim kochanym postarac sie o dzidzie ale jak narazie nic nie wychodzi ale dalej mam nadzieje>Moja szperaczka powiedziala ze po tabl anty to moze troche potrwac....Wczoraj mialam dostac @ i narazie jej nie mam poczekam do konca tyg i w piatek zrobie test.
 
Silmiler Brawo gratulacje....Jak dlugonsie staraliscie? Ja sobie powiedzialam z jak dowiem sie ze jestem w ciazy kupie malutkie buciki zrobie kolacje ze swieczkami i wrecze mu te buciki nic nie mowiac....Taki plan jak narazie
 
Sil, wyobrażam sobie jego szczęście :)
Magenta, mój facet ma tak jak Silmiriel, nie cierpi jak kobieta płacze, zwłaszcza z jego powodu... Wiem, że łatwo mówić... ale najlepiej coś zjedz, jak jest w miarę dobra noc (pogodowo), to przejdź się na mały spacer... ochłoń. Coś strasznego- rozstanie przez fajki... nie pojmuje. Tylko nie płacz, kochana... Jeżeli z takiej pierdoły robi wielkie halo, to nie jest ciebie wart. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko się ułożyło :) i nie opuszczaj nas...

Fiona, witamy :) napisz cos więcej:) narazie wiemy, że jesteś po anty iże wszystko ok, jeżeli chodzi o gina :)
 
tez zawsze miałam taki plan z butami i dupa kwas bo musiałabym je chyba poczta wysłać, bo czekać 9 tyg żeby je osobiście wręczyć i przez ten czas nie pisnąć słówka to na pewno bym nie mogła
 
reklama
Do góry