reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja juz mam to gdzies spakowalam swoje rzeczy jak do wtorku nic sie nie zmieni wracam do polski a on moze zapomniec o moim istnieniu.... jestesmy razem ponad 2 lata ostatnio byla 2 rocznica
 
reklama
nie chce ale na sile nic sie nie zbuduje przeciez nie bede biegac jak on i tak mnie olewa nie rozumiem go ... poprostu rozwalil we mnie wszystko a ja nie moge sie ogarnac patrzy sobie na mnie jak placze i nawet sie nie odezwie poprostu zlewa mnie totalnie jak by cos innego robil to bym to ratowala ale jak mam cos naprawic jak nic zlego nie zrobilam poprostu serce mi rozdarl w pol kocham go strasznie ale to nic nie zmienia
 
Wiem, że łatwo mi mówić, ale wydaje mi się, że najlepiej przestać płakać. Na mojego nic tak nie działa jak płacz, oczywiście w najgorszą z możliwych stron, czyli przestaje się do mnie odzywać, a jak się uspokoję, to rozmawia
 
nie jest tak latwo rozmawialam z siora rozwalilam sie na kawalki mowiac jej o calej historii a teraz mam nadzieje ze sie uspokoje i usne ale watpie nic kochane ja sobie ide wypije ciepla herbatke zielona i postaram sie usnac
 
magneta bardzo mi przykro :-( Ściskam Cię mocno i życzę Ci żebyś jak najszybciej ułożyła sobie życie albo od nowa z facetem, który będzie Ciebie wart, albo z tym, z którym teraz jesteś jeżeli pójdzie po rozum do głowy i zrozumie, że zrobił coś bardzo głupiego.
 
reklama
dziekuje ze jestescie bo chyba bez wygadania sie wam bym umarla nic dzis nie jadlam normalnie nic padne z glodu
mag głowa do góry, idź wypij herbatkę, zjedz kolacje i kładź się spać. A jutro jak wstaniesz to może coś się wyjaśni i będziecie mogli chociaż sobie spokojnie wszystko wyjaśnić. Od tego kochana tu jesteśmy. Bez siebie wzajemnie nie jedna z nas by już ześwirowała ;)
 
Do góry