reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej dziewczynki :) gratuluje sil... ciesze sie ze ci sie udalo... a ja od was chyba odchodze moj facet dzis mnie zostawil stwierdzil ze nie mozemy byc razem mam ochote normalnie umrzec jestem w czarnej dupie
 
nic juz sie nie da chyba zrobic tak poprostu stwierdzil ze nie mozemy byc razem po wczorajszej imprezie i jego wspanialym kumplu:wściekła/y: od godz 12 rycze jak glupia nie moge sie uspokoic brak mi slow poprstu swiat mi sie w ch**uj zawalil nie mam ochoty normalnie zyc nie wiem po co sie tak poswiecalam staralam i wogole i teraz dostalam kopa w tylek
 
dokaldnie byla taka sytuacja ze chcial zebym mu podala papierosy i zamiast wstac od stolu to mu zucilam i stwierdzil ze potrakowalam go jak smiecia i jego kolege jak widac kolega wazniejszy
 
Mag, a moze ma kaca i głupoty gada, przejdzie mu... Faceci tak mają przecież, gadają głupoty... A jakiś powód, czy nie bo nie?
 
reklama
Hej Dziewczynki!!!
Ja dopiero teraz siadlam do kompa. Widze, ze sporo sie dzieje dzisiaj.

Magenta przykro mi z powodu tego co sie stalo. Mysle, ze to tylko zwykla sprzeczka, napewno za chwile wroci i Cie przeprosi. Nie wiem jak dlugo jestescie razem, ale skoro planujecie wspolnie dziecko, to pewnie wystarczajaco dlugo, ze nie mozecie rozstac sie z powodu glupiej klotni o fajki!!!

Sim ogromniaste gratulacje!!!!!

Swietna wiadomosc, szczesciara z Ciebie!!!! Dbaj o siebie, duzo wypoczywaj, a reszta sama sie ulozy:tak: Spelnilo Ci sie to o czym my wszystkie tutaj marzymy.

 
Do góry