reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

E tam, ja przymierzyłam trzy :p i wiedziałam, że ta moja i nie oddam... No ale oddałam, trzeba było zdjąć... Choć poprawek już nie musiałam nanosić, ale jak bym do domu wróciła :p
 
reklama
wiesz powiem ci ze ja chyba maks 5 przymierzylam i ta tez była jak na mnie szyta...prosto ze sklepu wzięta...bo wybrałam sie na zakupy miesiąc przed slubem hehe... i moja po slubie wisi do dzisiaj w szafie....u rodziców w domu...taka kasa idzie a jeden dzien za wypozyczenie chceili takie pieniadze ze wolałam dołozyc i miec swoją...bo jakby tylko zniszczona była to juz nie przyjma spowrotem i kazą zapłacic...
 
Ostatnia edycja:
Mnie świadkowa wyciągnęła na 4 miesiące przed, ale generalnie to więcej czasu nie mielismy, bo tyle minęło od decyzji do ślubu... od zaręczyn 4 i pół ;)
 
u mnie od daty zareczy do daty slubu dokładnie 2 miesiące i 2 tyg.... zareczyny 13 czerwiec a slub 27 sierpien, a w związku wczesniej 6 lat...ale my jestesmy znani z takich decyzji ..
 
Madziarka, mnie kobietka potwierdziła dokładnie w 5 tygodniu i 2 dniu licząc od ostatniej @
Widziałam tylko pęcherzyk ciążowy, chociaż nawet zarodka nie było widać, więc trochę się strachałam do następnej wizyty, czy będzie dzidzia w środku czy nie :-)
Wiadomo, kobieta na początku ciąży się boi. Nie ma co naskakiwać, że ma takie podejście. Zobaczycie, Madziarka zobaczy pęcherzyk i będzie nam tutaj świrować ze szczęścia :-)

Widziałam zdjęcia wózka, które dostaniemy za malutkie pieniądze od znajomych mojego lubego. Niebieski, ze wstawkami białymi, dwuczęściowy, bo na maluszka i spacerówka, wyciągane nosidełko, torba odczepiana na ramię, śliczny :-)
 
o widzę że tamat ślubów.. ohh.. piękne chwile ;)
Co do terminu potwierdzenia ciąży to mi gin kazał przyjsć jak będzie 6 tydz bo wcześniej i tak mi nic nie potwierdzi.
 
reklama

Dzięki Silmiriel i również witam Cię serdecznie na forum. A suwaczki jak suwaczki, trochę się naoglądało w internecie, a ten drugi obcojęzyczny jest o tyle fajny, że widać jaki dzidziuś jest :-)
Życzę Ci szybkiego zafasolkowania :-D

Ewika, wiesz zależy który ginekolog jaki ma sprzęt. Jeśli lepszy wiadomo, można przyjść dosyć wcześnie, jeśli nie no to wiadomo później :-)
 
Do góry