reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hejka dziewczyny
dagne....śliczności te twoje wyroby...gdybym nie była uczulona...eh
madziarka ja w pierwszej ciązy byłam w 5 tyg i tylko potwierdził pecherzyk...i kazał przyjsc za tydzien na zobaczenie serduszka...ale ono nigdy nie zabiło...wiec lepiej idz w 6-7 tyg...:)
jak juz się chwalicie zdjeciami ze slubu ...to ja tez się pochwale...a co
https://picasaweb.google.com/gosiamancewicz/Plener?authkey=Gv1sRgCOCUp43o-J20qgE#
https://picasaweb.google.com/gosiamancewicz/SlubPanstwaSwoboda?authkey=Gv1sRgCK2rhd_47Ya32QE#

a tak w ogóle to jakos tak smutasko mi ostatnio..i nie chce mi sie tej nowej pracy szukac...i fasolkowania odkładac...dzisiaj szkoliłam nowa dziewczyne na moje miejsce...i szefowi taki raport strzeliłam z tygodnia pracy ze prawie spadł z krzesła...a niech wie jakiego zlotego pracownika traci...

trzymam mocno &&&&&&&&& za testujące niebawem...szczególnie claudusie bo najblizej...obyście miały cudowne prezenty na świeta dla swoich mężczyzn i rodzin w postaci fasolki...:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zacznijmy od tego na kiedy mi sie w ogóle uda umówić... W poniedziałek się wszycho wyjaśni. Nie mam nerwów ze stali, ale cos mi podpowiada że to nie jest ciąża... Nie wiem czemu, może boje się rozczarowania i się nie nastawiam pozytywnie, jeszcze czekam na wyniki cytologii - masakra, trzęsę portami jak nie wiem... Nie chcę pójść zbyt wcześnie bo się tylko zdenerwuję jak nie będzie mógł zanleźć zarodka

Soglam ładna z Ciebie Pani Młoda, zdjecia super....
 
Ostatnia edycja:
no własnie madziarka...nie ma co się denerwowac...i isc za szybko..jak ma byc fasolka piekna i zdrowa to poczeka:) a jak dziewczyny radza to ja tez polecam bete...ja miałam w piątym tygodniu kilka tysiecy...wiec na pewno wiedziałam ze ciąza:)
 
e no maaaadziarka należy Ci się lanie za takie podejście, dwie krechy po byku były na teście to i dzieciaczek rośnie. Nie nastawiaj się negatywnie, dlaczego ma byc źle? Głowa do góru i umawiaj się na bijące serdycho, taki nastrój mamy nie służy maluszowi.
No już o uśmiech poproszę :tak:
 
Ostatnia edycja:
a zareczyny były na wyjezdzie ze znajomymi i mieli tam w tamtym miejscu zdejcie zrobic ale mąz się uparł zeby pozowac i tak mnie zaskoczył....ale tak było najlepiej i jest pamiątka zdjeciowa...hehe

no sil pierscioneczek piękny...:)
 
Ostatnia edycja:
Frytki... Mniam... Dziś grzeszyłam grzankami, ale takimi wiecie, z bułki i w cieście naleśnikowym <mniam>

Soglam, cudnie wyglądałaś :)
 
reklama
dzieki sil...ale to jedyny taki dzie...gdzie cały sztab Cię przygotowuje...a dobry tuzin sukienek trzeba pomierzyć żeby wybrać tę jedyna,idealna....wiec nic dziwnego...musi byc pięknie...hehe... każda z nas w tym dniu jest najpiekniejsza...i niech tak zostanie...:)

a moje jedzonko tez dzisiaj grzeszne.... na obiad makaron ze szpinakiem w sosie czosnkowym zapiekany pod masa sera.... potem cola ...a teraz zajadam się cukierkami czekoladowymi...a to wszystko dzieki rozkrecajacej się @...
 
Do góry