reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael, widzę, że samopoczucie coraz lepiej :)
Hemm, czy lepsze, wczoraj mi się zhaftowało mimo łykniętej tabletki, ale myślałam, że zbierało mi się od kilku dni i kumulacja, poza tym obejrzany Jackass najnowszy też swoje zrobił.... XD

Pok to prawda, że lepiej tym później. Ja akurat zadzwoniłam bo miałam bóle jak na @ dzień po teście i doktor kazała mi przyjść w następnym tygodniu czyli dosyć wcześnie :-)

Rastafarianka, przecudnie wyglądałaś, a te zdjęcia genialne. Dobrego widzę, mieliście fotografa :-)

Ja sobie włączyłam kasetę VHS!!!! z wycieczek szkolnych ze szkoły podstawowej...ależ wspominki...byłam taka mała....taki szczyl.... z resztą tak patrzę na tą moją starą klasę i jak na rocznik 98' czyli 5 klasa, to wyglądamy jak gruzińskie dzieci XD XD XD

Poza tym dziś mijają 2 lata kiedy jestem ze swoją larwą! I powiem coś dziewczyny....zapomniałam, ale mój przyszedł z pracy, rzucił się w ramiona, obcałowywuje po całej twarzy i krzyczy mi do ucha, wszystkiego najlepszego!
A ja strzeliłam gafę mówiąc a no tak, faktycznie. Ale dostał soczystego ślimaka więc był zadowolony XD
 
reklama
Pok to prawda, że lepiej tym później. Ja akurat zadzwoniłam bo miałam bóle jak na @ dzień po teście i doktor kazała mi przyjść w następnym tygodniu czyli dosyć wcześnie :-)

wszystko si ale wciaz w 5 tyg ciazy zaden powazny lekarz nie powie "to na sto procent ciaza, mozna sie juz cieszyc". Przynajmniej tu tak jets, ze biora pod uwage duza ilosc poronien w bardzo wczesnej ciazy i raczej ostudzaja emocje jak sie przyjdzie do gina za wczesnie. Ciaze potwierdzaja jak bije serduszko, wczesniej to tylko pecherz plodowy a czy cos w nim jest to nie wiadomo. Przed 6tyg gin moze jedynie stwierdzic za pomoca usg "cos" i wczasie zwyklego badania gin, ze jest powiekszona macica i zasinienie warg sromowych, no i teoretycznie swiadczy to o ciazy ale czy o prawidlowej jak na ten etap to nie wiadomo :)

mysle, ze Tobie kazala przyjsc biorac pod uwage Twoja poprzednia ciaze biochemiczna i skoro mowilas, ze masz bole jak na @, to lepiej sprawdzic co mozna.

ale usg juz Ci wtedy robila czy nie? bo w tej kwestii rozna jest polityka lekarzy. jedni robia i mowia, ze jest cos. Ja raz bylam jak sie okres spoznial i gin na usg mowi: cos tu jest ale czy to ciaza czy nie ciaza to za 2 tygodnie sie dowiemy (wrocilam do domu i dostalam @), na tym etapie to moglo byc wszystko. A niektorzy lekarze nie robia usg z zalozenia, ze i tak niewiele wnioskow z tego bedzie.
 
No znaczy się pok o to mi też chodziło, że powie ciąża jest ale jeszcze mało widać, trzeba poczekać to tak. Mnie tak samo powiedziała. Pokazała że pęcherzyk jest ale trzeba poczekać i stwierdzić czy jest zarodek czy nie. Wtedy w 5 tygodniu zrobiła mi usg, na którym de facto było widać krwiaka, ale widać nie był jakoś szczególnie szkodliwy. Z resztą tak liczę że w ciągu tego 1,5 miesiąca miałam 4 razy usg, masakra.
 
rasta to ty nie masz dredow :szok::szok:???? no jak moglas nas tak nabrac?????????????????? Piekne zdjecia i Wy tez, ale blagam zrobcie se dredy, bo mi sie teraz nie zgadza ...!
 
reklama
Zaraz ide, a Ty czemu nie spisz??? Ogladam Wasze zdjecia. Wszystkie slubne powstawialy hehhe i wygladaja cudnie, a moze by tak spontan jakis, jak idziecie ze smieciami czy cos, zeby Was w razie czego na ulicy rozpoznac :tak:. A Wy tak odswietnie polecialyscie!
 
Do góry