reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no można przyjść wcześniej i tak zobaczy się tylko pęcherzyk i zapewne karty nawet się gin nie zdecyduje założyć więc moim zdaniem lepiej poczekać ten tydzień dłużej i iść z przekonaniem że będzie już wszystko dobrze widać niż później czekać do następnej wizyty i martwić się jeszcze bardziej. Bo my zawsze martwimy się na zapas, zamiast puknąć się w głowę że przecież i tak jest wszystko w porządku :-)
Ot takie moje skromne zdanie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
O dziewczyny! błogostan :) wzięłam taaaką kąpiel, że ho, ho :D piana, sól pomarańczowa i relaks :) mmmmm.... teraz to tylko jakiś owoc bym zjadła i spać :)
Ael, widzę, że samopoczucie coraz lepiej :)
Ewika, ja jak zajdę w ciążę, to poczekam, pójdę po 6 tygodniu :) tak właśnie postanowiłam :) a do tego czasu będę robić betę :)
 
Dzięki Silmiriel i również witam Cię serdecznie na forum. A suwaczki jak suwaczki, trochę się naoglądało w internecie, a ten drugi obcojęzyczny jest o tyle fajny, że widać jaki dzidziuś jest :-)
Życzę Ci szybkiego zafasolkowania :-D

Ewika, wiesz zależy który ginekolog jaki ma sprzęt. Jeśli lepszy wiadomo, można przyjść dosyć wcześnie, jeśli nie no to wiadomo później :-)

tu nie chodzi o syzbszy gorszy. Jak ma usg to potwierdzi przed 6 tygodniem, ze jest pecherzyk ale nie potwierdzi czy cos w nim jest :) oczywiscie sa wyjatki.
Moj gin zawsze mi powtarza, ze jak bedzie test pozytywny to mam sie umowic na wizyty na 2 tygdonie po temrinie spodziewanej @ czyli jak skonczy sie 6 tc. - a sprzet ma za***isty :)
 
dagne ale ci zazdroszczę takiej kapieli.. ja od jakiś 3 lat mam znienowidzony prysznic i takie kąpiele to sobie mogę z głowy wybić a je tak bardzo bardzo lubiłam!!
 
dziewczyny zdjecia rewelacyjne!! tez bym chetnie pokazała wam moje tylko ze nie wiem jak to zdobic ...........
BIGCHILDto juz 15 tydzien..... wow.. jak ten czas leci!!!
 
Ja cie :) ty wiesz, że wyobrażałam sobie ciebie (po nicku) jako laske z ciemnymi długimi włosami?? :D zdjęcia bardzo ładne :) i super wyglądałaś :)
Naszło mnie i oglądam film na tvn - Zodiak - nie przepadam za takimi klimatami, ale pisze, że na faktach :)
Dobranoc dziewczyny :)
 
reklama
Do góry