reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dagne bransoletka świetna... A tak apropos to ja swojego czasu też trche robiłam biżu, jeszcze mi cos tam zostało. Chcę do tego wrócić jak będę miała trochę czasu. Bardzo to lubię i tęknie za skręcaniem świecidełek... Ale sa narazie ważniejsze sprawy

Magenta i Rasta nie wiedzieć czemu mam takie jakieś przeczucie że do Was teraz powędrują fasolki

Susie Witam serdecznie i życzę owocnych staranek
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ciężko mi sfotografować wszystkie koraliki, więc dam takie jedno foto. Mam dużo więcej jeszcze tych przegródek ;p Ja to myślę, ze jak zdobędę, to do każdej bransoletki dodam charmsa (wózek, smoczek albo serducho). A kolory to wybieżcie same, ja sądzę, że może jakieś srebrne, złotawe itp. :)
100_8099 kopia.jpg

a to jest ten blog, http://dagne.mblog.pl/, ale uprzedzam, że nie ma na nim jeszcze dużo rzeczy, jak będę miec czas to porobię kilka bransoletek i wstawię zdjęcia:) na weekendzie na bank nie, bo mam 2 urodziny chrześniaka naszego :)
 
Ostatnia edycja:
Madziarku jak sie czujesz? Robiłas bete?

Dagne super jest ta czerwono czarna i ta z pierwszego wpisu! Ja się pisze na obie tylko z kolczykami :-)
 
Ostatnia edycja:
Asiołku nawet nie przypuszczałam jak bardzo moje szczęście było przybite tymi wynikami. Wczoraj jak po mnie przyjechał to normalnie dzieciak! Śpiewał ,tańczył w samochodzie ..
Oczywiście Lekarz powiedział o fajeczkach(moje szczęście tylko w pracy popalało) no i skruszony powiedzial ze zrywa z pecikiem :tak::-D
IWASEK no ja mu się wcale nie dziwię, że chodził przybity i że wczoraj kamień spadł mu z serca - wiesz, jednak uderzyło to w jego męską dumę, a to musiało boleć. Na pewno było mu źle z myślą, że przez jego wyniki coś Wam nie wychodzi. Ale się cieszę, że jest ok i jesteście na dobrej drodze:-)Wspaniale!!!!
Jak dagne stworzy bloga to jest po mnie - zasypię się cudeńkami. Ma dziewczyna zdolności, oj ma :tak: Mój L. już się śmieje ze mnie bo wie, że ja na ounkcie takich rzeczy mam pier....ca:-D
 
Oj tam nie przesadzajcie :) narazie to nic specjalnego... jeszcze się uczę:) Iwasek, ta jasna jest zarezerwowana, ale jak zamówię perełki to spokojnie taką samą zrobię:) czerwona narazie wolna, chyba że potwierdzi mi znajoma po oglądnięciu zdj, że bierze :) narazie się rozkręcam, myślę, że po weekendzie będę mieć więcej czasu, a od czwartku to już na pewno:)
A właśnie Madziarka? byłaś na becie?
Claudusia, nie ciekawi cię sikacz?? ;D ja bym nie wytrzymała :)
 
Też zamierzam nabyć hurtowo troszke dagnowych świecidełek :-D

Co do mojego szczęscia to soczywiście mozna było sie domyślić że mu cięzko ale co tam sie działo w jego łepetynie wie tylko on. No do sierpnia bawimy się w króliczki i zobaczymy:-D
 
Nie byłam jeszcze na becie, nie miałam kiedy. Biorę po niedzieli tydzień urlopu i w poniedziałek zrobię, więc we storek będą wyniki. A tak w ogóle to się jeszcze nie umówiłam do ginka :( dopiero też w poniedziałek się umówię... Pewnie nie uda mi się do świąt do niego pójść a potrzebuję L4 bo cięzko fizycznie pracuję. Najwyżej pójdę prywatnie. A czuję się dobrze, tylko piersi drazliwe mam

Ciężaróweczki Wam w którym tygodniu licząc od 1 dnia ostatniej miesiączki lekarz potwierdził ciążę? Ale się stresuje przed wizytą, boję się że coś będzie nie tak. tfu tfu

Dagne masz talenta dziewczyno, nie zmarnuj go

To ja tez się pochwalę swoimi świecidełkami
 

Załączniki

  • aqua drop.jpg
    aqua drop.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 17
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry