reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ranyy!! co za pogoda! a tak w ogóle to witam :) nie miałam neta od 23.00 wczoraj, az do teraz :( ale zdążyłam Was nadrobić :) mam nadzieje, że mi nie odetną zaraz przez te zawirowania wiatru ;/
A co do bransoletek, to nie ma sprawy ;) tylko wymyślcie jakiś design :) może jakieś z serduszkiem itp:)
 
reklama
Wiesz mnie nie zależy na ślubie itp. ale dla M. rodziny to bardzo ważne. A niestety ja w PL mam tylko dziadków, reszta siedzi na Wyspach.. więc wolę mieć jakieś wsparcie w razie wu.
 
Właśnie liczymy na Twoja inwencję Dagne :-) fajnie gdyby można było później dołożyć do niej tą "fasolkę" jak sie juz pojawi .
 
ja proponuję żeby coś prostego, i żeby kazdy miał "zestaw koralików" gdzie co miesiąc dokłada się jedną...każdy miesiąc starań to jeden koralik, każda fasolka to taki "bonus" koralikowy (większy od tych pozostałych)
 
A co za różnica, mąż, czy nie mąż, byle kochał :-)
Iwasek, też tak sądziłam, a jak policzyliśmy tych najbliższych to zrobilismy wesele i było fantastycznie :-D
 
No ja cos takiego juz mam..co miesiąc dokładam sobie jeden element ale najbardziej bym chciała taki z wózeczkiem. :-)

Sil oczywiście! Ja ogólne uwielbiam wesela..ale nie własne:-)
Jestem jak najbardziej za ale nie w przypadku gdy okazuje sie ze impreza ma być na 150 osób z czego połowa to pociotki które widzi sie raz w roku albo i nie.
Zobaczymy...wiem ze z moim szczęściem wolimy skromnie cicho a póxniej w samolot i siuuuuuuuuuuu na plaże :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Magda...no przykro mi...nitka też będzie miała swój urok :-) będzie wyjątkowa sama w sobie- albo dostaniesz specjalnego koralika dla "wspomagaczki staraczek" :-p (jeden miesiąc wspomagania jeden koralik)
Tak własciwie jakby się zastanowić...mozna powiedzieć że mój się ze mną hajtnął- wziął ze mną kredyt na dłuuugie lata :-D
 
reklama
Do góry