reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magda, dzięki za słowa otuchy...i przykro mi ale jesteś na liście fasolkowej- tak jak mówiłam- jako pierwsza :-D
ps. mówiłaś że gdzieś w którejś parafii są fajni księża- podpowiesz mi gdzie bo muszę do spowiedzi :-)
IWASEK...no właśnie nie wiem już co zrobić żeby przestać fiksować...a czekolada...nie mam ochoty :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
hmmm mówisz tak z cicha pęk;-) a póżniej TAAAAAAAAAADAAAAAAAAAM...może i tak być:-p

Hera proszę nie marudzic i medykamenty przyjmowac zgodnie z zaleceniami.:-)

Pomyśl sobie co CI da zadręczanie...smutasy...dywagacje co y było albo czemu nie ma...NIC . Jedynie popsujesz osbie cały dzień i taka wypluta wrócisz do domu. Zacznij mysleć pozytywnie:tak: Że sie poprzytulacie...że masz faceta który CIe kocha ..i spokojnie...doczekasz sie. ALe daj sobie szanse na troszkę chociaz radości ;-)
 
Ostatnia edycja:
ewika, Hera, muszę Was zaskoczyć ale żadnych fluidków fasolek do kieszeni nie upycham ;-) ja najbardziej w świecie teraz pragnę PRACY ! potem możemy działać do woli, ja mam faceta tylko a wiekszość z Was narzeczonych albo mężów :-D.. ulitujcie się nade mną :-p

Hera Kościół św. Barbary na Wawelu ;-)
 
a ja ostatnio przeczytałam taką to myśl:
Kiedy życie daje Ci Bad Romance, pokaż mu swoją Poker Face, weź swój Telephone, zadzwoń do Alejandro i Just Dance.
No i może to jest jakiś sposób na doła!

magd.a to pod ołtarz go ciągnij najlepiej juz jutro, do pracy od poniedziałku i zamiast najbliższej @ II krechy na teście. I co? wszystko po kolej wedle życzenia ;D
 
Ostatnia edycja:
Hera81 no ja mam teraz owulke. A planowo @ ma przyjść 22.04 :-)
Ja też się piszę na bransoletkę :)

Aaaa. i jeszcze Paolajn możesz mnie wpisać na liste na 22.04 ?:-D
 
ewika gdyby z tą pracą było tak łatwo..

mojego przed ołtarz nie jest trudno zaciągnąć, problem w tym ,że on ma dużą rodzinę a na wesele potrzebować będziemy pieniędzy ;-) a on teraz kredyt wziął na mieszkanie :-p więc wszystko nie idzie po moich myślach ;-)
 
:-D super tekst Ewika:-D

A ja chyba jestem z zupełnie innej bajki jeśli chodzi o slub itd. Nie chciałabym robić spędu ..po co. Wydajesz kupę kasy,zapraszasz piąta wode po kisielu(bo wypada lub się obraza) i w jakim celu?
Ja bym chciała skromnie,tylko najbliższa rodzina. Dla znajomych i przyjaciół mozna zrobic impreze w knajpie gdzie się super wybawimy wszyscy a nie będzie potzreby zaciagania kredytów czy uszczuplania zapasów. Kasę wolałabym przeznaczyc albo na fajną wycieczkę dla nas albo na zakup czegos co nam sie przyda.
 
Ostatnia edycja:
dzięki Magda...i nie przejmuj się- ja tez mam "tylko" chłopa (ani nie mąż, ani nie narzeczony)...ale wiem że to ten z którym chcę powiększać rodzinkę, i o to właśnie chodzi a nie o jakiś "papierek" :tak:

w każdym razie przypomniała mi się anegdota która się tu przewinęła- o ośmiornicy, pamiętacie??
Jeśli zrobiło Ci się smutno pomyśl o ośmiornicy- ona ma i nogi od uszu, i ręce z dupy, i dupe z uszami i głowę w dupie...i jakoś nie narzeka

już mi lepiej :-)
 
reklama
Do góry