reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hera to co ja mam samą nitkę zamówić ? :-D
Nie wiem czy to przez to, że piątek...ale tak mnie rozbawiłaś Madzia, że zakrztusiłam się kawą i już zupełnie złapałam głupawki a kolega siedzacy obok najpierw udawał ze nie widzi i nie słyszy co się ze mną dzieje a po kilku minutach tylko sie spytał, czy tak mnie rozbawił raport dla szefostwa który za 30 min ma być gotowy i ja już wtedy zupełnie odleciałam az wyjść z pokoju musiałam masakra:p Teraz już mi lepiej:)
A poza tym to fajny pomysł z tmi koralikami Hera a jak fasolka się pojawi to wtedy można własnie charmsa załtawić serduszko czy smoczka? a Ty madzia może odliczać miesiące razem z forum BB:):)zresztą na razie to ja też prawie sama nitke bym musiała nosić:)
 
reklama
maaadziarka hihi ja raczej nie licze na fasolke jakos nie jestem przekonana do tego raeczej bedzie @ wredna co prawda jakos dziwnie brzuszek mnie cmi ale narazie jeszcze mam czas na wszystko (.)(.) troszke po bokach bola i sutek tak jak by zakowal od pachy w strone brodawki sa troszke wieksze ale i nabrzmiale czyli @ pryszcze wyskakuja delikatnie @ wie wrazie co moja rezerwacje dajcie innej hihi :-) dagne slicznosci fajny blog bede go odwiedzac ja jestem na etapie nauki frywolitkowania co prawda na wstepnie bo od trzech dni mnie to zainteresowalo ale tez juz cos kombinuje nauczylam sie robic kwiatki podstawowe kolka luki itp ale dluga droga zeby nauczyc sie robic jakies ekstra kolczyki lancuszki i branzoletki:zawstydzona/y:

A skoro mowa o piatku i glupawkach to wiecie co wam powiem jak ubijam sobie smietanke (do ciasta) i reka mi juz odbija chyba musze w koncu kupic sobie blender albo mikser:p
 
Ostatnia edycja:
maaadziarka hihi ja raczej nie licze na fasolke jakos nie jestem przekonana do tego raeczej bedzie @ wredna co prawda jakos dziwnie brzuszek mnie cmi ale narazie jeszcze mam czas na wszystko (.)(.) troszke po bokach bola i sutek tak jak by zakowal od pachy w strone brodawki sa troszke wieksze ale i nabrzmiale czyli @ pryszcze wyskakuja delikatnie

Ja tez miałam objawy na @ i byłam bezmała pewna że przyjdzie, a tu proszę...
 
a ja zaraz do domu.. jak dziś mogłabym siedzieć do nocy.. to wyjdę pewnie odrobinę wcześniej..

piątek piątek.. a mnie jakoś nie cieszy wizja tego weekendu :-(
 
madzia glowa do gory umow sie z kumpelami pogadaj sobie troszke moze winko jakis fajny film:):-) odprez sie troszke i tyle
maaaadziarka wiesz co hihi ja chyba przestalam wierzyc w garbate aniolki hihi i we wroble co waza 5 kg do @ zostalo 8 dni nie liczac dzisiejszego wiec raczej nie ma szans z reszta tak malo bylo w tym miesiacu przytulanka moze z 3-4 razy ... a wiecie co moj facet mi powiedzial wczoraj ze na sobote mam sie szykowac bo bedziemy sie kochac hihi po tygodniu celibatu hihi praca go wykancza w tygodniu oby jutro byl w domku ciacho gotowe uff w koncu zupka mi wyszla cudowna ciekawe czy zostanie cos do powrotu mojego ukochanego
 
O masz..kolejna z pesymistycznym nastawieniem! Nie wytrzymie z wami noooo. Jak dla mnie to sa przynajmniej trzy powody do radosci;-)
1 piatek
2 jutro sobie pośpię
3 przytulanki ;-)
 
ja nie mam powodów do zadowolenia. ani się nie mam z kim poprzytulać. Na film nikogo zaprosić nie mogę bo cały sprzęt do oglądania czegokolwiek u M. :-D a u niego bałagan z racji wieeecznie trwającego remontu. a wyspać też się nie wyśpię :-D bo dziś do siebie biorę psa M. :-D więc weekend zwalony. W niedzielę dopiero M. zobaczę :-( ale taki los dziewczyny zawodnika ;-)
 
reklama
A ja mam niby 2 dzień @, ale wczoraj tylko jeden tampon, dziś nic, w nocy nic, a piersi to mnie tak bolą, że zapowiedziałam mojemu, że jak tylko dotknie, to zabiję :( Nawet stanik przeszkadza
 
Do góry