reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A ja mam niby 2 dzień @, ale wczoraj tylko jeden tampon, dziś nic, w nocy nic, a piersi to mnie tak bolą, że zapowiedziałam mojemu, że jak tylko dotknie, to zabiję :( Nawet stanik przeszkadza

brzmi podejrzanie. ja bym siknela :)


claudusia - jak tam? :)) czekamy!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&

madziarka - nie marudz tylko skocz na bete i do ginka zadzwon. to przeciez tylko jeden tel a skoro pracujesz fizycznie, to nie ma co ryzykowac. sciskam kciuki, zeby sie udalo! :)
 
reklama
POK sie mówi skocz... nie wiem kiedy... się mówi zadzwoń, jak przychodnia do 14 czynna a ja do 14 pracuje i nie mam z pracy jak zadzwonić. Też juzmnie rozwala ta niepewność, tym bardziej że nie jestem dobrej myśli
 
a wiecie co dziewczyny, ja już bransoletkę od dagny mam :-p
jako pierwsza :-D i pomimo tego, że nie ma mnie w żadnych rankingach (Hera :angry:) to i tak będę miała fasolkę ;)
a pomimo tego, że to forum o starankach to muszę i tak pochwalić dane, piękne cuda robi, moja bransoletka jest najpiękniejsza na świecie i chyba specjalnie żeby się nią obnosić wybiorę się na jakąś imprezę w weekend ;)
dzięki kochana
 
Donia, bo się zaczerwienię :) nie przesadzaj :) nie jestem aż taka dobra... tylko uważaj, bo mam taką jedną klientkę, która każdą z bransoletek potrafi uszkodzić po 2, 3 razy:p nie wiem jak ona to robi, ale naprawiam jej często :) zwłaszcza żyłki (teraz nawet podwójną urwała) :D ale mam nadzieję, że to tylko jakiś przypadek ;p
A właśnie... tak sobie myślę, czy test 10 da radę wcześniej wykryć ciążę.... niby tak czytałam kilka wypowiedzi, i jedna "Pani" napisała, że ona zatestowała 10 dpo. I wyszły jej II a potem poleciała na betę potwierdzić.
 
czy pok jest na posterunku :-) bo mam pytanie ;-)

ja u swojego w mieszkaniu jestem.. jakoś tak pusto bez niego.. :-(
 
Dagne, wydaje mi się, że lepiej poczekać z testowaniem, bo one nie liczą od zapłodnienia, a od zagnieżdżenia przecież. Jakoś nie wierzę w te super czułe, co liczą od owulacji, bo jak nie ma gonadotropiny to co wykryje?
 
reklama
W sumie racja, też to wiem :) ale tak z ciekawości myślę, bo kurczę albo te kobiety miały super extra przeczucie, test wykazał pozytywa (może był trefny), popędziły na betę i faktycznie coś tam wyszło, albo źle poobliczały sobie dni po. JA zamierzam testa zapodać 1 dnia @. chociaż może mnie ta małpa wyprzedzi... no zobaczymy... :)
 
Do góry