reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a ja też mogę poprosić i bransoletkę?? w końcu też tyle czasu byłam staraczką ;) tylko może dla wystaranych z jednym innym koralikiem żeby oznaczał fasolkę ;) A co do zup to ogórkową, kapuśniak i buraczkową z octem mogłabym jest codziennie taki mam smak na kwaśne ;)
A i miałam fluidki przesłać~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Łapać!!! i Magd.a dla ciebie specjalna porcja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Sil w kwestii wieku ze mną nie wygrasz;-):-D

Madziu no ja też nie miałam na mysli żadnych "cudzesów":tak:

hahaha dzięki Ewika ,uważaj bo nam Madzia na serce zejdzie jak zobaczy te dwie kreski;-)
 
Bo i po co;-) Kazda swoje wyczeka i sie doczeka ..trzeba tylko cierpliwości ...choć u nas to towar deficytowy:-)
 
Ostatnia edycja:
ewika dziękuję bardzo za fluidy ;-) jesteście małpy wredne wiecie ?;-) ale i tak Was lubię ;-) pomysł z tymi bransoletkami super ;-) dla tych wystaranych mogłby być rzeczywiście jakiś jeden koralik inny ;-) albo jakis charms ;-)

ejj ja bym wolała jednak fluidy na pracę :-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
Weszłam na forum bo juz od z tym dołem wytrzymać nie mogę :wściekła/y:
Wczoraj rwał mnie jajnik- może na owulację ale przytulanek nie było :-( w każdym razie mój śluz który dwa dni temu miał być płodny był płodny przez pół godziny :baffled: Czyli jestem w kaczej du**e, nawet nie wiem kiedy mam owulacje- o ile wogóle ją posiadam. Nakręcam się strasznie- sprowadźcie mnie na ziemię błagam :confused2: i czuje się staro (tak, trzydziecha się zbliża)
Silmi witam serdecznie
gocha...powinnyśmy owulować w jednym czasie

Świetny pomysł z bransoletkami- ja się na to piszę :blink:

Fasolki do sierpnia juz rozdane- już same wiecie która dostała ;-)
 
Hera jesteś najlepszą Sosnowiczanką z Pogoni na Świecie :-)
Ja dziś też mam dołka, bo już widzę moją nieprzespaną noc ;-) dziś mam w domu nadaktywnego amstaffa, szczeniaka w typie amstaffa i mojego shih tzu ;-) zgłupieje jednym słowem ;-)

Hera mam nadzieję,że mnie na liście nie ma sprawdź dobrze ! ;-)
 
Hera nie panikuj kobieto..jak mozna mieć śluź przez pół godziny! Fiksujesz nam tu gwiazdeczko;-) Jeżeli masz problem ze sluzem wkleiłam( czyba na poprzedniej stronie) link gdzie znajdziesz info co można zrobic by to poprawić. I nie doszukuj sie tak bardzo wszystkiego tylko jak masz ochotę i dobre dni to działajcie na potęgę. :-D Sama radość;-)
Zalecam wypicie kubka goracej czekolady . Chillout bebe :-D


(schowała za plecami jedną z fasolek):cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry