reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

Udzieliłam się w tym starym wątku i dopiero dojrzałam ten, także witam tu;)
Czekam do nd i testuję. Miałam od nd objawy inne niż co miesiąc, intensywne (opisałam w wątku Staraczki 2015), teraz właściwie sam ból piersi został, czasem poczuje coś w okolicy jajników i podbrzusza, więc może to było zagnieżdżenie?:D W nd mam planowo termin miesiączki...mam nadzieję, że nie nadejdzie a ukażą się za to 2kreseczki. Test kupiony, czeka dzielnie;)

Trzymam kciuki za Mamusie czekające na to co ja i gratuluję tym, które już mają swoje Fasolki w brzuszkach!! :)
 
reklama
To w takim razie tez 3mam kciuki za Twoje dwie krechy! Oczywiscie licze ze moze i mi sie uda! Minelo dopiero 4 dni od przytulania, wiec raczej nie moge miec objawow, ale wczoraj i dzis cos kluje mnie lekko w podbrzuszu i po lewej str, ale to w glowie siedzi
 
A ja się właśnie zastanawiam czy mnie pms juz nie bierze :/ wczoraj cały dzień bolały mnie jajniki. I jeszcze do tego wieczorem mnie taka nerwica wzięła, że irytowaly mnie najgłupsze sytuacje. Piomar trzymam również kciuki na niedziele i za nas madziolina na 30.03 :)
 
Dzien dobry dziewczyny. Chyba niestety...obudzilam sie i brzuch cmi jak na @. Temp w pochwie spadla (juz nawet pomiary robie), wiec pewnie jednak lada moment przyjdzie :(

A jesli tak to chyba jeszcze bardziej zla bede na to, ze ostatnio co miesiac bolesniej odczuwam zblizajacy sie okres:( nigdy np nie mialam takiego bólu jajnika, nie nieprzerwanie prawie pelne 2 doby promieniujacego na noge i plecy albo mdłości wieczornych przez kilka dni...i to wszystko w imie czego?! Jakiejs @?! ;(

Trzymam kciuki za 30.03!! :)
 
Ja mruva jak nie przyjdzie @ 30.03 to testuje dopiero 1.04:-D
Piomar ale dlaczego myslisz, ze to na @ ? A moze wlasnie to to?
Ja np znowu nie mam objawow, jak zwykle w drugiej pol cyklvbola troche piersi :-S
 
Monika pamiętamy :) Życzę owocnego cyklu!

Ciekawe co u Yeseni, czy zbadała w końcu tą drożność i z jakim wynikiem.

Pio Mar mnie ostatnio też jak na @ bolało więc nawet testu nie robiłam a jednak okazało się, że nie przyszła. A bolało mnie przez 3 dni aż. Tak więc nigdy nic nie wiadomo.
 
Jeeej, uwielbiam Was <3
Aż żałuję, że zostawiłam forum i znajome już forumowiczki po porodzie :)

Założyłam, że to na @ bo jakoś tak identycznego uczucia się nie spodziewałam:) A jeszcze nie wytrzymałam wczoraj i zrobilam ten test, niewiarygodny tym bardziej, że wieczorem no i jedna krecha ale do 22. jeszcze kawałek.
A wstałam, pochodziłam i mi przeszło. Znów zaczęłam czuć ten sam jajnik, może nawet bardziej pachwine(?). Piersi bolą z boku i od dołu, zdecydowanie zaokrąglone, przy 'badaniu' normalnie gruczoły czuję...takie nieregularne grudki (mam malutkie piersi, dlatego pewnie tak czuję:)) ale sutki zupełnie obojetne. Nie bolą, nie swędzą, nic.

Madziolina_p do 30 już tuż tuż :D
 
reklama
Do góry