reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

Ja wchodze teraz bo nie wiem jak bedzie pozniej z czasem

attachment.php
attachment.php



Pada śnieg, suną sanki,
jest renifer i bałwanki.
Śnieżki z nieba spadają,
życzenia zdrowych świąt składają.
Niech te święta będą wyjątkowe,
a prezenty odlotowe.

Wszystkim zycze zdrowych, spokojnych Swiat w milej rodzinnej atmosferze.Staraczkom zycze dwoch pieknych kresek na testach i nudnych 9 miesiecy, naszym ciezaroweczkom by maluszki pieknie rosly i bezproblemowych porodow a tym ktore maja juz Skarby przy sobie by zdrowo i pieknie rosly:tak:

Wesolych Swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Świąt pełnych magii i uroku,
który się zdarza tylko raz w roku.
Radości nawet z milczenia -
w rodzinnym gronie to bez znaczenia.
Ważne, by czas spędzony razem
był najwspanialszym, świątecznym czasem
i by za rok wspominać miło,
że nawet milczeć cudownie było.
Niech więc się spełni to życzenie,
przynosząc wszystkim świąteczne wzruszenie.

 
Wesolych Swiat :) duzo ciepla i milosci spokojnych swiat spedzonych w gronie najblizszych :) a w nowym roku zycze kazdej z nas malej cudownej fasolki :)
 
Oooo taak ja przeeejedzona :) tak mi wywalilo beben ze teraz 3 dni "postu" zeby sie wcisnac w kiecke na sylwestra :) a jak u Coebie? Jak reszta?
 
Witam!!!

Alfa pilnowalam sie ile moge , zeby nie przytyc i udalo sie!! Ale teraz do sylwestra tez dieta cud :)

Kochane, moje tsh w miesiac spadlo z 3,3 na 2,3 i moja endo stwierdzila ze tarczycowo jestem wyrownana. Leki oczywyscie mam brac, ale jesli dalej nie bedzie sie udawac to przyczyny szukac gdzie indziej. Teraz jestem po owu, ktora przesunela mi sie i byla 15 dnia cyklu, dlatego testowanie ustawilam na 30 dzien cyklu czyli 10 stycznia. Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny.
Yesenia - czyli dobrze pamiętałam, że ta lekarka mówiła mi że jak się będę starała o dziecko to zbijemy tsh do 2,5. :)
Jak tam przygotowania do Sylwestra?
Ja testuję 6.04 :)
 
reklama
Witam :) Czy mogę się do Was przyłączyć?
Nazywam się Ania, mam 27 lat i roczną córeczkę :) Od tego cyklu zaczęliśmy się z mężem starać o rodzeństwo dla niej. Zrobiłam test owu apteczny i z allegro. Apteczny wyszedł pozytywny (w 17 i 18dc), a z allegro negatywny
eek.gif.pagespeed.ce.6B5TFgnLti.gif
Przytulanie było w 16, 17 i 18 dc. Teraz czekam z niecierpliwością na 12 stycznia (wtedy planuję wykonać test).
 
Do góry