reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

reklama
Dzień dobry!!

Co tam u Was słychać dobrego? Jakie plany na nowy rok? Ja od dziś znów wracam do diety . Przez święta jakoś się trzymałam bo myślałam o sylwestrowej sukience, żeby się w nią jakoś wbić :-) ale w sylwestra i wczoraj to się najadłam :-D Dziś wstałam z kapciem w brzuchu, źle się czuję . Nie staję na wadze , bo się boję . Więc jedno postanowienie to dieta. Drugie to wizyta u ginekologa i umówienie się na ewentualny zabieg, jeśli teraz się nie uda to wybiorę się dopiero w cyklu lutowym. Czytałam ze takie zabiegi robi się miedzy 6 a 12 dniem cyklu a właśnie wtedy koleżanka będzie miała urlop a ja muszę być w pracy. Nie martwię się tym , bo tyle już wytrzymałam więc dam radę . Zbieram się zaraz do pracy. Miłego dnia!!
 
Witajcie :)
Ja też sobie na razie odpuściłam dietę. Dopóki mamy z mężem urlop to sobie dogadzamy. Mąż właśnie usypia syna a na balkonie tężeje i czeka na nas Creme Brule :) A jutro robimy faworki.
Kreska na teście owu od wczoraj nabiera barw więc jutro przytulanko:-)
 
Hej dziewcxgny:) szczesliwego Nowego roku!! U mnie troche lepiej ale nadal przytulam sie z toaleta I doszly omdlenia ale dam rade :) na minusie mam 7kg troche za duzo :/
Kiedys ktoras sie pytala o moja siostre wyszlo ze ma cos z tarczyca tsh? I za gesta krew a druga informacja taka ze udalo sie jej zajsc w ciaze I w pon ma juz wizyte wiec dam wam.znac :) powodzenia kochane w tym roku :)
 
Ostatnia edycja:
Hej. Mili trzymam kciuki za siostre czeksm n inf.
Yesenia jasne ze dasz rade ! To w nast miesiacu juz na bank idziesz?
Ester czyli za 2 tyg testujsz? :) &&&&&&&
Ktos mial testowac w niedziele, i jak i jak!
 
Alfa ostatnio co miesiac mam objawy ciazowe :( i nic z tego nie wynika. Delikatnie czuje piersi, jajniki i od 3 dni mam dziwne uderzenia goraca
Nie wiem też kiedy testować bo ostatnio miałam cykle 25-26 dniowe i te dni wypadają 5 i 6 stycznia, ale w tym cyklu owulacja była w 15 dniu cyklu dlatego pomyślałam że będę testowała 10 stycznia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry