reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Justyna może być intemplacja.niektore kobiety mają krwawienie intemplacyjne w okolicy terminu @.
Zrobiłam kolejny test z rana ale też negatywny. Zadzwoniłam do lekarze i pabi mi powiedziała ze jeśli nadal nie dostane @ a cykl wyjdzie dłuższy niż 45dni to czekają mnie badania...jakie? Tego nie powiedział:( sama nie wiem co mi może byc ale zaczynam się martwić :(
 
reklama
u mnie weekend się bardzo udał, odpoczęłam , zrelaksowałam się, nawet wyjazd sobie przedłużyliśmy i z Sopotu prosto do pracy pojechaliśmy :)

gorzej z moją owu, w środę i czwartek miałam taki śluz jakby miała być, a zamiast w niedziele to test pokazał , że w sobotę jest ale od piątku nie miałam żadnych objawów. Może to przez to , że zaczyna się coś regulować po baby and mama med, bo wcześniej niby test coś pokazywał ale objawów nie było... to może jakoś to się niedługo zgra wszystko razem
 
happy nie martw się na zapas...chociaż wiem, że nie łatwo :)Jeżeli wykluczysz ciążeto faktycznie są to jakies zaburzenia hormonalne. szkoda, że nie mieszkasz w PL to byś poszła na betę i wiedziałabyś na czym stoisz a tak...no nic musisz jeszcze chwilę czekac..
Agnieszka życze owocnych staran w takim razie ;)

Nie wiem czy się @ nie rozkręci..znów plamienie ale nie obfite bo wkladka mi wystarczy w zupełnosci..no i brak skurczów okresowych..:p Ja juz kurde nie wiem chyba w organizmie mi sie cos pieprzy albo moze przez ten duphaston :/
 
Ostatnia edycja:
JustynaJD, o ja faktycznie dziwne, może faktycznie jakieś zaburzenia.. a testy przyszły?

A u mnie wczoraj (9dc) wieczorem pojawił się jakby płodny śl., nie taki wzorcowy, ale prawie. Dziś też raz go zauważyłam. Możliwe, żebym tak wcześnie miała owu? Mam testy ow. kusiło mnie żeby zrobić ;P ale obiecałam sobie, że nie będę się stresować i jak się uda to się uda..
 
moniusia nie wiem..no bo na implantacje to chyba trochę pozno a dalej plamię nie jakos duzo ale jest :)..martwi mnie to a testów jeszcze nie ma ;/..zachciało mi się z allegro..
 
Cześć dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam.

Moniusia śluz rozciągliwy może się pojawić nawet na tydzień przed owulacją.

Justyna Duphaston bierzesz ze względu na niski progesteron? Jeśli tak to plamienie może występować.

Happymum20 na pewno warto zbadać prolaktynę i progesteron.

Trzymam kciuki za wasze testy.
 
Lisica-dzięki za radę...tak mi smutno jakoś...juz nawet nie z braku fasolki ale chyba z tego ze niewiem co mi dolega...
Justyna-mam nadzieje ze tobie się poszczedvi
Agnieszka -trzymam kciuki za starania
 
Lisica w zasadzie nie mam pojęcia jaki mam progesteron :)Na początku brałam luteinę ale po infekcji zmieniłam na duphaston..Lekarka przepisała mi te leki dlatego żeby ten cykl "nie był stracony" i w razie czego ciążę podtrzymac, bo mówiłam jej o tych moich biochemicznych i, że miałam przy tym brazowe plamienią więc dała mi tak w razie czego. To jest teraz takie plamienie różowe ale intensywnie różowe..nie jest to taka krew jak przy miesiączce ani plamienie poprzedzające okres, które było u mnie brazowe..pierwszy raz w zyciu mam coś takiego! I troche się boję co to może byc. Nie towarzyszą mi przy tym żadne skurcze jedynie kłucie w lewym jajniku. A teraz zaczęła bolec mnie głowa ogólnie czuje się do d...taka rozbita i trochę mnie mdli..:/

Happy dziękuję kochana póki co jestem pełna obaw o co biega z tym plamieniem.:(
 
Justyna - trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Mnie przed chwila mama pocieszyla ze jej nigdy testy pozytywne nie wychodziły a w ciąży byla. Mówiła że jak z bratem byla w ciazy (maly ma 6lat) to test pozytywny wyszedł jej dopiero w 11tc. A wcześniej negatywne wiec...moze jest jakaś nadzieje...chociaż to pewnie Bardzo rzadki przypadek....ehh podly nastrój dziś mam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Happy no nadzieja umiera ostatnia :):) Dla mnie też..póki się @ nie rozkręci to po cichu wierzę, że a może jednak :) Testy powinny bc jutro bo sprawdzałam przesyłkę i jest w drodze..wysłali w środę. Mam nadal lekkie kłucie w okolicy lewego jajnika..Piersi jak to mój mąż stwierdził "większe ale nie takie jak na okres" no i w sumie ma racje..leciutko mnie tylko bolą.
 
Do góry