reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Po czytałam trochę na forach ginekologicznych i wyczytalam ze w sumie test mógł wyjść negatywny a ciąża jest bo wysokość hotmonu hcg u każdej kobiety jest inny. I ze najpewnieszy termin to 14dni po terminie @. Wtedy nawet test o małej czułość ciążę wykaże. Czyli poczekam jeszcze te 8 czy 9dni i zrobię kolejny test i dopiero jeśli wyjdzie negatywny to pójdę do lekarza. Z synem robilam test dopiero w 14tc.
Edit.
Dostałam @ tydzień po terminie...strasznie u mnie ostatnio cykle nieregularne, poprzedni miał 23dni a teraz ponad 35:/ masakra. Dobranoc:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justyna, u mnie w dniu spodziewanej @, pojawił się śluz z niteczkami krwi - już wtedy wiedziałam, ale nie dowierzałam :p

Happy, wybieracie się do PL do rodziny na dniach? Może w Polsce warto zrobić badania?
Nie wiem co Ci poradzić, obserwuj swój organizm.
 
Domi no u mnie chyba to plamienie ustaje..ciężko mi tez stwierdzic co i jak bo aplikuje ten pimafucin(poki @ nie ma)żeby wyleczyc infekcje :)A on trochę mi zakłóca obraz, że tak powiem...Teraz jak zmieniałam wkładkę to miałam tylko lekko różowe zabarwienie pozostałości tego leku. już mnie nie kłuje tak ten jajnik lewy jak wczoraj i przedwczoraj. Piersi są bardziej bolesne i krzyż trochę mnie boli więc cieżko wyczuc bo objawy jak na @ też..:p

Happy wiem, że nie tego oczekiwałaś ale przynajmniej już wiesz na czym stoisz..Może jakis progesteron na uregulowanie by Ci dali??

Ej dziewczyny w ogóle to muszę was opieprzyc(o ile jeszcze tu wchodzicie i czytacie) bo straszna cisza się tu zrobiła!!!:angry:
 
O widze, że reakcja jest heheh :D:-):-)
Jussastar no u mnie dzisiaj tak jak wyżej napisałam:p Już chyba zanika to plamienie tak mi się wydaję..zaraz idę do wc znów sprawdzic co i jak :) Nie wiem też kiedy jest sens zrobic test..Ginekolog mówiła, że w dniu miesiączki..biorę dupka i boję się go odstawic w razie czego..a znowu jak nie ma ciąży to bez sensu przedłuzam sobie cykl :) Także własnie w tej kwestii nie wiem co robic ;/ Póki co jem ten duphaston :D
 
Dominika - do pl jadę dopiero w czerwcu. Ale teraz chodzę do kliniki planowania rodziny i może tam uda się zrobić te badania.
Justyna-nie tego oczekiwalam ale szczerze mówiąc spodziewałam sie tego i widzę że za każdym razem jest mi smutno coraz mniej...chyba przyzwyczajam sie do niepowodzeń
Jussastar , , shawtyjak sie czujecie?
Ashley-gdzie jesteś???
 
Happy, dzięki że pytasz :)
U mnie dobrze wszystko, pracuje sobie cały czas. Czuje się całkiem, całkiem. Czasem tylko mnie łapią mdłości :) no ale jedyne co mi dokucza to senność i zmęczenie :) mogłabym spać całymi dniami ;)
 
reklama
Do góry