reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Shawty,u mnie jedzenie juz przestalo pomagac,wczesniej po jedzeniu mialam doslownie na 5min spokoj z mdlosciami i wymiotami,a teraz non stop.Przynajmniej wiem,ze z dzidzia OK.

Happy,nie zagladaj juz tam zeby jakas infekcja nie pojawila sie.Wyglada obiecujaco z tego co piszesz,choc nie znam sie ns tych szyjkach ;)
Bierzesz kwas foliowy i magnez?Oszczedzaj sie na wszelki wypadek;) Testuj;)

Betti,gdzie sie podziewasz?

Cos sie stalo u Ashlee,ze sie nie odzywa???
 
reklama
Jestem, jestem Domi podczytuje Was systematycznie, ale za bardzo nie ma o czym pisac, bo jak na razie to tylko czekanie i na ost @ i na klucze do nowego mieszkanka. Na pewno pozniej tez bede mali sie udzielala jak juz bedziemy sie przeprowadzac ;-) , ale w tedy czas mi poleci jak szalony :-)
Super ze synek zdrowy, a u Was coraz lepiej i rosniecie zdrowo :-) czas szybko zleci i zaraz bedziesz tulic szkrabka :-)

Grubsonku tak jak dziewczyny pisza nie martw sie tymi testami skora usg jest prawidliwe ;-) &&&&&& za Was !!!

Happy czekamy na tesciora :-D z pieknymi tlustymi kreseczkami !!!

Zdrowka brzuchatki i owocnych staran staraczki :-****
 
Happy tule:* ja chyba dostalam okres..mowie chyba bo jest dopiero 26 dc wiec to za wczesnie..brzuch mnie nie boli jak przy okresie bardziej jajniki kluja.szczegolnie lewy. Jest to taka jasnoczerwona krew bez skrzepow. Nie bylo tego duzo ale zaaplikowalam tampona. Zobacze co bedzie jutro bo jeszcze sie ludze ze to moze implantacja. Biore tez duphaston wiec moze on sie do tego przyczynil..ja juz nie wiem cholera :/
 
Happy no byc może test nie pokazuje jeszcze ciąży choć moim zdaniem przy takim opóźnieniu powinno już coś być widać :)

U mnie to minimalne krwawienie ustało(chyba). wczoraj ze zniecierpliwienia wyjęłam tego tampona po 20 min i było mało tego..Zaaplikowałam pimafucin bo stwierdziłam, że jak to jest takie plamienie to nie ma co przerywać kuracji. Opiszę Wam to więc odrazu sorry za dosłowność i szczegóły..Ogólnie to "plamienie krwią" zaczęło się wczoraj po 20 i zauważyłam je po podtarciu się papierem toaletowym. Po sprawdzeniu sytuacji palcem miałam na nim normalną krew( nie dużo i na pewno nie tak jak na okres). Nie mogłam zasnąc w nocy bo zaczełam przezywac co to może byc. Jak wstałam rano miałam zaledwie minimalne kropelki na wkładce..a później resztki pimafucinu podbarwione tą krwią (sorry).I chyba by było na tyle..dodam, że w nocy strasznie mnie kłuło po lewej stronie..nie mogłam dokładnie zlokalizować miejsca ale niby jajnik lub lewa strona macicy..tak to odczuwałam i w sumie dalej mnie tam cmi(przez to też nie mogłam spać). Moje pytania brzmią:
1. Co to mogło być Waszym zdaniem?
2. czy to mogło byc plamienie implantacyjne i czy na nie nie jest za późno (11-12dpo)
3. czy wziąć duphaston nie przejmując się tym plamieniem i nie uznając je za okres?

dodam, że nie mam skurczów brzucha a i krew była bez skrzepów tak jak to bywa przy okresie.
Lekarzu dyżurny GRUBSON zgłoś się!
 
reklama
Dominika -@ miała być we wtorek. Ale u mnie ostatnio wszystko rozregulowane bo zazwyczaj mam cykle 33d a poprzednini miałam 23dni czyli bardzo krótki opis produktu oraz krótki. To może ten dla odmiany będzie bardzo długi. @ nadal nie ma.
 
Do góry