reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Dobry wieczór ;-)
JustynaJD,
jak tam? jutro robisz test? :-) pisz jak tam wynik od razu. Super ta stronka, już wiem, że prawdopodobieństwo wyniku testu kiedy zamierzam - 30 października, wynosi 84%-93% ;-) czyli nawet, nawet ;-)
happymum20, 3mam kciuki, rób test i się chwal ;-)

Ja na weekend mam studia w sumie się cieszę, bo nie będę się nudzić ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moniusia niestety testy mi nie przyszly z allegro bo wybralam ekonomiczna:/ liczylam ze moze wyrobia sie na poczcie do dzisiaj. Hehe wiedzialam, ze tobie ta stronka sie na pewno spodoba :)))sama szukalam po forach podobnych info a dla mnie na tej stronie jest takie kompendium:)

Lekarka przepisala mi pimafucin w kremie i globulki :) juz mi lepiej...biore duphaston. Ta luteina dowcipna nie za bardzo mi odpowiadala :/
 
Witam;) Happy,kupuj tesciora i zatestuj,tylko siknij dobrze;) niby ciaza to nie choroba,ale trzeba uwazac,wiec moze ogranicz noszenie synka.
Z angielskim sie nie martw;)

Justyna,infekcja wcale nie musi byc od luteiny,wystarczy nie taki zel albo bielizna i juz,ale byc moze to od luteiny,nie wiem.

Beti,a jak u Ciebie?

Shawty,a doszly juz mdlosci?

Mi non stop nie dobrze i wymioty mecza,zapachy przeszkadzaja,za to dzidzius rosnie;)
Synek zdrowy,przynosi mi cukierki i mowi to dla ciebie mamo i dzidzi,remont sie przedluza,samochod w naprawie.

Wiecie co z Ashlee,cos sie stalo ze sie nie odzywa??

3mam kciuki za Wasze 2 kreseczki;)
 
Melduje się:) @ nadal nie ma. Nadal ciazowo się nie czuje.
Dominika tez tak pomyślałam bo 16kg. To nie mało.
Dominika-próbowałas herbaty z imbirem mdłośc? Podobno pomaga
 
Happy u mnie roche podbrzusze daje o sobie znać...ale przed @ boli mnie dzien gora dwa wczesniej.chociaz nie wiem bo dla mnie ten bol to zaden objaw. Piersi nie bolace ale czuje je. Ciekawa jestem jak to u ciebie sie rozwiaze :)mi testy nie przyszly i nie mam jak sprawdzic;)
 
Justyna - szczerze mówiąc szyjke mam zamknięta. Dziś nawet bardziej niż zwykle. Od porodu nigdy tak mocno zamknięta nie była i zaczynam wierzyć ze fasolka rzeczywiście tam sobie rośnie
 
Kurde ja swojej nie sprawdze bo mam infekcje i wole jakos nie "grzebac" ;) hehe a to przy ciazy powinna byc zamknieta ? Bo ja kompletnie sie nie znam na tym:)
 
reklama
Dominika, tak co jakis czas mecza mnie mdlosci ale to przede wszystkim rano..a wtedy najlepiej je zajesc. Tak samo w pracy staram sie dosc systematczmei jesc zeby nie czuc glodu i jest na prawde dobrze :-)
 
Do góry