reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Ej dziewczyny jaja normalnie..chcialam sobie zrobic refleksy na wlosach..i tak bylam wczoraj u fryzjerki i robila mi rozjasniaczem bez wody utlenionej i nic nie wyszlo! Dzisiaj drugie podejscie z farba w kolorze jasny blond i ledwo widoczne! Bylysmy wszoku bo wlosy mi zawsze super rozjasnialo czy tez lapalo na braz..i smialysmy sie wlasnie ze moze w ciazy jestem hehe;)
 
Hej dziewczynki :-)

Justyna no to trzymamy kciuki, zeby to byla fasolka :-)

Shawty to moze lepiej udaj sie do lekarza jesli masz taki mocny kaszel, bo moze potrzebny jest antybiotyk, szybciej choroba wtedy minie i nie bedziesz sie tak meczyla, a na pewno dostaniesz cos co mozna w ciazy ;-) , zycze zdrowka !!
 
czekanie na testowanie jest najgorsze, strasznie się dłuży ten czas.

ja wczoraj miałam paskudny dzień w pracy i do tego szkolenie, dobrze że w weekend wyjeżdżam to się troszkę zresetuje :)
 
Shawty beatka Ci dobrze radzi!
aga no rozumiem Cie doskonale bo mi się też dłuży okropnie...W którym dc jesteś?
A mi sie przypieprzyła infekcja od tej luteiny!!!Jest zaczerwienienie i swedzenie...:wściekła/y: Boże a pozbyłam się tego za przeproszeniem gówna na wiosnę poprzez miesięczną kurację i dało to super efekt bo miałam święty spokój aż do wczoraj..dziewczyny poradzcie coś..smaruję się provagiem zelem bo się boje clotrimazolem w razie czego..Chyba bedę musiała zadzwonic do gin żeby mi wypisała receptę na podjęzykową...:/
 
Beata , Happymum - dzięki! Byłam dziś u lekarza. Stwierdziłam, że przecież nie chodzi tylko o mnie, ale i o dziecko. Nie mam jeszcze anginy, ale zapalenie jest. Na razie bez antybiotyku – mam siedzieć w domu i płukać ile się da gardło szałwią na przemian z wodą z solą. No i zwolnienie teraz na dwa dni, chyba, że będzie gorzej.
Shawty – Ty też sprawy nie bagatelizuj, ja zwykle przechodziłam takie zapalenia chodząc do pracy, ale teraz sytuacja jest inna, nie mogę ryzykować, że się będzie ciagneło, lub rozwijało jeszcze. W końcu każda infekcja wpływa na dziecko. Leć do lekarza koniecznie! Poza tym silny kaszel też nie jest dobry w ciąży.
Justyna – no możliwe. U mnie pies wykrył ciążę – bo ciągle mnie lizał po pupie :p I śmialiśmy się, że może coś jest na rzeczy.
Agnieszka – a keidy testujesz?
 
Jussastar, tylko widzisz kochana, u mnie problemem jest to, że chcąc nie chcąc muszę pracować. Bo nie dość, że mam do poniedziałku skończyć projekt, to na dodatek nie mam urlopu bo przeszłam na umowę przez inną firmę i dopiero urlop dostanę pod koniec miesiąca :baffled:
 
reklama
Jej dziewczyny:)
Jussastar, shawty-zdrówka dla was i fasolek!
U mnie nadal brak @, sutki mnie trochę bolą, wczoraj w nocy znów dosyć mocno bolał mnie lewy jajnik a dziś rano złapał mnie taki skurcz w podbrzuszu ze mi łzy poleciały. Ale nic po za tym...szyjka nadal zamknięta. Śluz albo biały i gesty albo biały i lekko rozciagliwy...cóż...byle do poniedziałku
 
Do góry