reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Aga życzę owocnych starań ;)!

Happy uuuuuu coś mi się wydaje, że ta @ już pewnie nie zawita:-)

A mnie tak swedzi, że mam ochote się zadrapac dosłownie buuuu..dobrze, że dzisiaj ide po tą receptę bo to jest nie do wytrzymania:-(
 
reklama
Happymum – kurcze, taki teraz okres przeziębieniowy! Możesz spokojnie witaminkę C brać, zrób sobie syrop z cebuli i trzy razy dziennie po łyżeczce – działa cuda. A który to dc u Ciebie?
Justyna- no pewnie, lecz szybko infekcję.
Shawty – jak się czujesz?
Beata – mogę Ci mojego pieska wypożyczyć : ) Potrafi dużo psocić, chociaż po podwórku biega, ale lubi sobie pogryźć czasami różne rzeczy :p

U mnie dziś lepiej z gardłem, ale katar się przypałętał.
 
Happymum, zdrowiej i aby @ nie przylazła :-) choć czuję, że Ci się udało ;-) ja zawsze byłam dobra w przewidywaniu przyszłości także uważaj :D Ja też ostatnio przed testowaniem się rozchorowałam i już musiałam wziąć apap, bo temperatura w ciagu 5 minut szła o 3 kreski, więc to już nie były żarty także chyba lepiej wziać niż wylądować na pogotowiu ;*

Ja coś w dobrym humorze ostatnio, aż dziwne ;P
 
Ostatnia edycja:
Jussastar no u mnie zawsze gardło idzie w parze z katarem lub na odwrót ;)

A wiecie co dzwoniłam do tej ginekolog żeby mi recepte wypisała( musiałam się przypomniec) i mi powiedziała, że to nie od luteiny ta infekcja..no to kurde od czego..Ani na basenie nie byłam, zero przytulania w ostatnich dniach..Ja jakoś jestem pewna, że to przez te luteine bo strasznie wilgotno po niej i jakas chyba jest drażniąca przynajmniej na mnie..
No chyba, że jestem w ciąży i mi się PH zmieniło (ale nie wiem czy to nie za szybko nie?)poza tym jakoś nie mam żadnych objawów, piersi nie bolą (są tylko trochę twardsze)podbrzusze też spokojne, czasem tylko coś tam zaboli...w poprzednim cyklu na tą moją biochemiczną strasznie mnie (.)(.) bolały..Także pewnie nic z tego :/
 
Dziewczyny-ja niby też m dobre przeczucia ale jest zupełnie inaczej niz na początku ciąży z Synem. (.)(.) Nie bolą mnie w ogóle a to przy początku ciąży chyba nie możliwe; /
Jussastar - @ powinnam dostać we wtorek a dzisiaj piątek wiec to dopiero 3 dni. Jeśli @ do poniedziałku nie będzie to będę testować.
 
Happymum - eee tam. Te objawy to są o tyłek potłuc. Mnie jakoś szczególnie (.)(.) nie bolały. Więc masz mega szanse! Ale masz cierpliwość kobieto! Testuj już ! Jak ma wyjść to już wyjdzie na pewno!

Justyna - podobno ważne też co się je.Może za dużo węglowodanów a za mało jogurtów? U mnie tak było prawdopodobnie.
 
Jussastar fakt ostatnio dośc dużo słodyczy jem :p Ale nigdy sobie ich nie żałowałam a nie zawsze przy tym miałam infekcje..Chociaż fakt wolę zwalic to na luteinę niż słodycze hehehe :p
 
Jussastar - po prostu ostatnio mam nieregularne cykle i dlatego nie do końca wierze ale dzisiaj będę w mieście wiec test kupie i zobaczymy. Teraz śluzu coraz więcej bez wkładki ani rusz...
Justyna-ja tez Kocham słodycze przez to pieke prawie codziennie.
 
reklama
Happy też lubię piec :) choc akurat placki wolę robic dla kogoś niz dla siebie :D Ja to się opycham czekoladą i batonikami ehh :p
Ogólnie to podziwiam Twoją cierpliwośc co do testów bo mnie tylko trzyma to, że jeszcze nie przyszły te z allegro :)hehe może to i dobrze..A jak przyjda to pewnie bedę robic na okrągło(o ile @ nie przylezie) bo dałam za nie grosze..14 szt za 15zł z wysylką!
 
Do góry